,

15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası 2017


15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler günü bedava internet paketi ve Darbe günü turkcell , vodafone ve türk telekom geçen 1 yılın ardından kullanıcılarına 15 Temmuz günü sınırsız konuşma , internet ve mesajlaşma paketleri verecektir.

15 TEMMUZ Bedava İnternet

Kimi olaylara baktığımız zaman, aslında ne kadar da unutulması imkansız olduğunu görüyor ve aynı zamanda bu bağlamda da; kafamızda yer edindiğine apaçık bir şekilde şahit olabiliyoruz. Maalesef bunu kavrayamamakta bir takım zorluklar yaşıyor olsak dahi; olayların üzerinden belirli bir zaman geçtikten sonra, çok daha iyi kavrayabilme yeteneğine ulaşabiliyoruz. Bazı durumlar böyle iken; konu 15 Temmuz olduğu zamanda, aynı durum dile sikiş izle gelmekten öteye gitmiyor. 15 Temmuz 2017, hayatımızın bir darbesinin daha başladığı tarih olarak dile gelmektedir. Hepimizin aynı gün, aynı durumda ve aynı duyguları yaşamış insanlar olarak, bir defteri daha böyle açıp kapatmış bulunuyoruz.15 Temmuz’da Neler Oldu?

15 Temmuz, oldukça vahim bir günün tarihi olarak akıllarımızda yer etmeye devam etti. Bu duruma baktığımız zamanda ise; nelerin kaybedildiğini ve keza nelerinde kazanıldığını, oldukça açık bir şekilde görebiliyoruz. Belki de kaybedecek daha çok fazla şey olacaktı ki; duruma hızlı bir şekilde el konuldu veya tam zamanında müdahale edildi de diyebiliriz. Bu, vahim gecenin ardından bir takım durumlar meydana gelmeye başlamıştı. 15 temmuz bedava internet paketi ile o can yakıcı günleri tekrar anabilirsiniz. 15 Temmuz Uzun günler ve aynı zamanda uzun geceler boyunca süregelen beklemeler, nöbetler, her durum karşısında tek yürek olmak ve bunun gibi birçok birlikte ve beraberliğin yanında; daha acıklı bir durum ve daha çok duygulandıran bir durum daha olamazdı.

15 Temmuz günü Birçok can kaybı ve aynı zamanda mal kaybının da olması yanı sıra; insanlar kendilerini herhangi bir yere atmak için zor çabaladılar ve aynı zamanda her insan sadece kendini değil; yanında ki insanı, çocuğunu veya akrabasını da düşünüyordu. Sokaklara dökülündü ve devamında çok daha fazla vahim durum gelişti. Türkiye‘nin içinde bir başka dünyanın da varlığını bu sayede gördük ve aynı porno brazzers zamanda bu varlık ile beraber, kimlerin birlik ve düzene de en dipten ve en derinden müdahale ettiğine de tanık olduk. Bunun dışında sadece kişisel olarak insanlar değil de; operatörlerde, müşterilerinin her anlamında yanında oldu ve özellikle bu mühim günde farklı şekillerde destek oldular.15 Temmuz Vodafone Kampanyası

Vahim gecenin yaşandığı zamanlarda, elbette insanlara ulaşmak hayli güç ve aynı zamanda neredeyse olanaksız bir hal almıştı. Nereye sığınacağını bilmeyen ve aynı zamanda dışarıya çıktıktan sonra da, vahşet anlarının nasıl çözüleceğini ve nasıl sonuçlanacağını bilmeyen insanlar; eşe dosta ve bu gibi yakın insanlara, bir şekilde haber vermek durumunda hissetti kendilerini. O halde nerede ve nasıl yapılacaktı bu durumlar ve aynı zamanda hangi şart dahilinde yapılacaktı?

Vodafone bu bağlamda müşterilerini düşünerek olaya anında müdahale etti. Her yöne geçerli konuşma dakikaları ve SMS’ler ve aynı zamanda bedava internet kullanımını da vererek; duruma neredeyse merhem oldu. 15 Temmuz‘un senesinde ise; Vodafone, o günün anısı gibi bir durum ile karşımıza çıkarak müşterilerine; şebeke içi olarak 600 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra; 1 GB internet paketini, 15 Temmuz’a özel müşterilerine hediye etti.

15 Temmuz Türk Telekom Kampanyası

Malum gecenin devamı da olduğu için; operatörler müşterilerine anında destek olmaya başladı. Özellikle de o günden sonra; tüm operatörler, müşterilerine daha rahat konuşma ve genel anlamıyla haberleşmek adına; bir takım kampanyalar rokettube meydana getirmeye başlattı. Turk Telekom operatörü ise bu kampanyaların başında gelen operatörlerden birisidir. Özellikle konuşma dakika ve aynı zamanda SMS kullanmak adına verilen sayılar, müşterilerinin işine oldukça yarayan sayılar olarak karşımıza çıkmaya başladı.

15 Temmuz’un senesinde ise; Turk Telekom’da kampanya yapan operatörler arasına girerek, kendisini bu şekilde belirtti. şebeke içi sınırsız ve aynı zamanda 120 dakika  her yöne konuşma paketi hediye ederek; malum gecenin anısını bu şekilde bir girişimde bulundu.

15 Temmuz Turkcell Kampanyası

Bu çok zorlu gecenin devamında, bahsettiğimiz üzere operatörler müşterilerine her bağlamda destek olmaya başladılar. Turkcell ise; her müşterisine o gece konuşma dakikası ve aynı zamanda internet paketi hediyesi gönderdi. Bu sayede hem çok daha yararlı bir faaliyet gerçekleştirmiş oldu hem de aynı zamanda insanların, birbirleriyle haberleşmeleri çok daha olası bir hal aldı.

15 Temmuz gecesinin senesine gelecek olursak; her yönde 500 dakika, bedava 1GB internet ve aynı zamanda 1000 SMS be BİP aramalarında geçerli olacak 1000 dakika hediye etmiştir. Gayet cömert bir hediye kampanyası olan bu kampanya; müşteriler için oldukça avantajlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir