Oyunlar

2022’ye Kadar ‘nesli belirleyen’ PlayStation 5 Oyunları Çıkmayacak

Playstation 5’in dün raflarda yerini almasının akabinde bir çok yeni haberi de beraberinde getirdi. Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan, Rus Haber Ajansı TASS ile yaptığı bir röportajda, yeni PlayStation 5 konsolu hakkında farklı açıklamalar yaptı..

Playstation 5’in güçlü oyunları için 2022’ye kadar beklememiz gerekecek

SIE’nin zirve ismi gerçekleştirdiği röportajda “Spider-Man: Miles Morales ve öbürleri üzere birtakım kusursuz PS5 lansman oyunlarımız olabilir, fakat bu PS4’ün unutulacağı manasına gelmez. Sony büsbütün “kuşaklara inanır” hissiyle ilgili, yani artık PS5 burada olduğu için PS4 oyunlarını terk etmeyecekleri manasına geliyor. dedi ve ekledi: “Dünyada yaklaşık 114 milyon PS4 var, PS5’e transfer olanların sayısı şimdi epey az bir sayı. Fakat bizim için PS4 topluluğu birebir bir formda kalacak. 2020, 2021 ve 2022 için katiyen kıymetli. Zira bu üç yıl içinde bu daha büyük PlayStation topluluğu olacak. Evvelki tecrübelerimiz, ikinci yahut üçüncü yılda geliştiricilerin nitekim adımlarını attığını gösteriyor. Geliştiricilerin kendilerini donanıma alıştırmak için ekseriyetle biraz vakte gereksinimleri vardır. Lakin muhtemelen 2022’de kimilerini göreceksiniz Bir evvelki kuşak için 2015 yahut 2016’da olduğu üzere kusursuz şeyler çıkması için vakit vermek lazım.”.

Bu doğrultuda God of War, Horizon: Forbidden West üzere oyunların çıkışı için 2022’ye kadar sabretmemiz gerektiğini de anlıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı