, ,

Bimcell Ramazan Sahur Paketleri 2017


Bimcell Ramazan Sahur Paketleri 2017

Türkiye’nin önde gelen market zinciri olan Bim A.Ş 2012 yılında girdiği telefon operatör işine başarılı bir giriş yapmıştır. 2017 yılının şüphesiz kesintisiz ve bedava internet konusunda zirvede yer alan Bimcell kullanıcıları için yeni bir kampanya yapmıştır. Bimcell kullanan herkes Bim Alışveriş Marketlerinde olduğu gibi çok uygun fiyata konuşuyor , mesajlaşıyor ve internete giriyor. İnternet altyapısı olarak Türk Telekom’un altyapısını kullanan firma gayet iyi bir hizmet sağlıyor.

Bimcell Ramazan Sahur Paketleri 2017 - Bimcell Ramazan Sahur Paketleri 2017

Ramazan İnternet Paketleri 2017

Geçtiğimiz yıllar da Bimcell birçok ramazan ve sahur bedava internet , konuşma ve sms paketleri yapmıştır. Ramazan bayramı boyunca Bimcellilerle sınırsız konuşma hediye etmişti. Bu kampanya bu yıl da gerçekleşecektir. Ramazan bayramı arefesinde otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Bayramın son günü saat : 00:00 da sonlanacaktır.

Bimcell Sahur bedava 10Gb İnternet

27.05 Tarihinde başlayacak olan Ramazanı Şerif boyunca Sahur da kullanabileceğiniz Bimcell bedava internet sayesinde Hadisler, ilahiler, dini program ve daha bir çok şeyi ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz. 10 Gb bedava internet kampanyasını yalnızca 02:00 ile 06:00 arası kullanabileceksiniz. Kampanyaya katılabilmek için SAHUR yazıp 5555′ e gönderebilirsiniz. Hattınız Faturalı ise otomatik olarak internetiniz tanımlanacaktır.

Faturasız 10Gb Sahur Bedava internet

Faturasız hatlar da ramazan bedava internet kampanyasına katılabilmek için son 2 gün içerisinde hattınıza 25 Tl yükleme yapmış olmanız gerekmektedir. Yükleme yaptıktan sonra mesajı gönderiniz. Mesaj gönderimi yapıldıktan sonra Bimcell tarafından size “Ramazan dönemi boyunca kullanabileceğiniz 02:00 ile 06:00 arası 10 gb internet hattınıza tanımlanmıştır.” mesajı geldikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyaya Türk Telekom ve Pttcell operatörleri de katılabilmektedir.

Bu paketlerin dışında internet kullanmanız için Bimcell kullanıcıları için çok uygun fiyata 250 mb interneti 5 TL ye Bim mağazalarında satışa çıkarmıştır.

Bimcell Yükle Kazan

Bim mağazalarından Bimcell hattınıza yapacağınız 20 TL’lik yükleme yaparak tamamen ücretsiz olan 500 sms ve 1 Gb internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

3 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir