Oyunlar

Deathloop, Steam’de ön siparişe açıldı

Yeni jenerasyon konsolumuzun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan üretimlerden biri de Deathloop olmuştu. Arkane Lyon tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanacak olan FPS oyunu, Steam’de ön siparişe açıldı. 21 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkacak oyunu PC’de oynamak istiyorsanız Standart sürümü için 429,00 TL, Deluxe sürümü için de 569,00 TL ödemeniz gerekiyor.

Oyunu Steam üzerinden ön sipariş ile satın alan oyuncular, “Storm Rider” Colt isminde bir karakter görünümüne ve kuşanılabilir bir trinket güçlendirmesine erişim sağlayabilecek. Oyunun PC sürümü için sistem ihtiyaçları ise, şimdi açıklanmadı. Birinci olarak PlayStation 5 ile PC oyuncularıyla buluşacak oyunun, Xbox platformuna ileri bir tarihte gelmesi bekleniyor. 4K çözünürlükte 60 FPS kare suratında çalışacak oyunun Deluxe sürüm içeriklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Deluxe sürüm içerikleri

• Eşsiz Silah: Eat The Rich Tribunal

• Eşsiz Silah: .44 Karat Fourpounder

• Karakter Görünümü: “Party Crasher” Colt

• Karakter Görünümü: “Sharp Shooter” Julianna

• Özgün Oyun Müziği Seçkisi

• İki Trinket (kuşanılabilir güçlendirme)

Deathloop, 21 Mayıs 2021 tarihinde piyasaya çıkacak

Deathloop, Dishonored serisinin gerisindeki ödüllü stüdyo Arkane Lyon imzalı yeni jenerasyon bir birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Deathloop’ta, Blackreef Adası’nda tıpkı günü sonsuza dek tekrar etmeye mahkum olan iki rakip suikastçı bulunuyor. Colt olarak kaçmak için tek bahtınız gün sıfırlanmadan evvel sekiz ana gayesi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğrenecek, farklı yollar deneyecek, bilgi toplayacak, yeni silahlar ve yetenekler keşfedeceksiniz. Döngüyü kırmak istiyorsanız, her yolu denemelisiniz.

Son olarak oyunun son yayınlanan oynanış görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı