,

Kurban Bayramı Bedava İnternet Paketi 2017


Kurban Bayramı Bedava İnternet paketi nasıl yapılır ? , Turkcell Kurban Bayramı ücretsiz İnternet 2017 nedir ? , Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet 2017 nedir ? , Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet 2017 nedir ?

2017 Yılının son dini bayramı ve özel günü olan Kurban Bayramı halkımızca kutlanan en sıcak bayramlardan biri olmaktadır. Kurban Bayramının adetleri ve neler yapılması gerektiğini bilmiyorsanız hiç üzülmeyin. 2017 yılında Turkcell , Vodafone , Türk Telekom ve Avea şirketleri kullanıcılarına Kurban Bayramı Bedava İnternet Paketi fırsatlarını ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.Kurban Bayramı Bedava İnternet paketlerini öğrenmek için aşağıda yazılan operatör başlıklarının altından seçerek yapabilirsiniz. Turkcell Kurban Bayramı hediye İnternet 2017 paketlerini turkcell hesabım uygulamasından takip edebilirsiniz. Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet 2017 paketlerini türk telekom hesabım uygulamasından takip edebilirsiniz. Vodafone Kurban Bayramı ücretsiz internet paketi 2017 fırsatlarını vodafone yanımda uygulamasından inceleyebilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2017

Turkcell bedava internet fırsatlarını oldukça üst düzey de tutmaktadır. Geçtiğimiz Ramazan ayında ve Bayram da yüksek internet paketlerini yapmıştır. Kullanıcı odaklı çalışmayı göz önüne daima alan Turkcell’in henüz net bir açıklanmış kampanyası mevcut değil. Ama sizler için bir kaç internet paketinin nasıl yapıldığı aşağıda görebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan uygulamasındaki hakkınızı bayram da kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell hesabım uygulamasına girerek telefonunuzu sallayarak 1 GB , 2 GB ve 5 GB gibi bir çok internet paketi fırsatlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.4.5 G hızında ücretsiz internet kazanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları da bayram da hediye kazanabileceklerdir. Bayram da ücretsiz 2  GB internet kazanmak isteyen kişiler 30 TL ve üzeri bir yükleme yaparak kazanabileceklerdir.

kurban bayramı bedava internet 2017
kurban bayramı bedava internet 2017

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediye İnternet 2017

Türk Telekom (Avea) kullanıcılarını sevindirecek bir haberim var. Bu senenin son bayramı olan Kurban Bayramında internetsiz kalmayacaksınız. Yurt dışında bile Türk operatör kullanıcılarını yalnız bırakmayan avea tamamen benimsemiş olduğu kullanıcı odağını elinden bırakmamıştır.

Selfy Mor paketlerinden birine geçiş yaparak bayram da 1 GB ücretsiz internete sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom internet sitesi üzerinden veya avea mobil uygulamasını akıllı cihazınıza yükleyerek faturasız hattınıza 30 TL ve altında bir yükleme yaparak 1 GB ücretsiz bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir