Oyunlar

Red Dead Redemption Remastered Amazon üzerinden listelendi

Red Dead Redemption Remastered için uzun müddettir dedikodular devam ediyor. Serinin hayranlarının görmek istediği sürümlerden biri olduğunu söyleyebileceğimiz birinci oyunun yenilenmiş sürümü bu sefer de Amazon tarafından listelendi. Dünyanın en büyük satış sitelerinden biri olan Amazon, listelediği oyunu kısa bir mühlet sonra ise kaldırmış. Yeniden de Google tarafından bu listelenmenin hala durduğunu görüyoruz.

Red Dead Redemption Remastered bir sefer daha ortaya çıktı

Listelemeyi kaldıran Amazon buna karşın Google tarafından cashelenmiş durumda. Arama sonuçlarına bakıp ilgili linke tıklandığımızda ise Red Dead Redemption Game of the Year Edition, Last of Us 2 ve 10 Aralık’ta çıkacak olan Cyberpunk 2077 üzere oyunların listelendiğini görüyoruz. Google aramasında Red Dead Redemption Remastered sürümünün 10 Aralık’ta çıkacağı ve 49$ fiyat etiketine sahip olacağı da listelenmiş.

Tabi bu durumun Amazon’un yaptığı bir kusurdan kaynaklanma mümkünlüğü da hayli yüksek. Sonuçlarda tıpkı tarihte çıkacak olan Cyberpunk 2077’nin listelenmesi bunun en büyük göstergelerinden birisi. Tekrar de firmanın oyunu bu biçimde listelemesi ve sonradan yayından alması birtakım ihtimalleri de akıllara getirmiş oluyor. Mevzu ile ilgili Rockstar Games’ten bir açıklama ise şimdi gelmedi. Açıkçası RDR2 grafikleri ile birinci oyunun karşımıza çıkma hayalinin bile bizi heyecanlandırdığını itiraf etmemiz gerek. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı