,

Türk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet ve Dakika Kampanyaları


Tüm operatörler için hazırladığımız aylık olarak internet ve dakika kampanyalarını paylaştığımız konularımızda Aralık ayına girmemiz ile birlikte Türk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet kampanyalarını ve aynı zamanda Türk Telekom Aralık 2017 Bedava Dakika kampanyalarını bu başlık altında paylaşacağız.

Sizlerin bedava internet ve bedava dakika kampanyalarına daha kolay ulaşmanızı sağlamak ve aynı zamanda en güncel kampanyalardan faydalanmanız için hazırladığımız bu konulara sizlerde yorum göndererek bizlere destek olursanız süreklilik açısından bizleride teşvik etmiş olursunuz. Şimdi kampanyalarımıza geçelim.turk telekom aralik 2017 bedava internet dakika - Türk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet ve Dakika KampanyalarıTürk Telekom Aralık 2017 Bedava İnternet Kampanyaları

Selfy’ nin Mor Hediye Kampanyası ile 1 GB İnternet HEDİYE !

Türk Telekom Selfy’ liler için bir bedava internet kampanyası düzenledi. Bu kampanya dahilinde Türk Telekom Faturasız hat kullanan Selfy’ liler paketlerine ek olarak 1 GB internet kazanıyor.

MOR HEDIYE yazıp 4545 ‘e gönderin ve ücretsiz olarak kampanyaya katılın !

Kampanyaya katılabilmek için katılım SMS’ i göndermeden 48 Saat öncesinde tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemiş olmak veya SMS’ i gönderdikten sonra 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemiş olmak.

31 Aralık 2018 Kampanyaya son katılım tarihidir.

Kazanılan hediyeler hiç bir şekilde devredilemez ve satılamaz. Sadece Yurt içi kullanımda geçerlidir.

Türk Telekom Aralık 2017 Bedava Dakika Kampanyaları

Şu an güncel olarak Türk Telekom tarafından belirlenmiş bir bedava dakika kampanyası bulunmuyor aralık ayı için. Ayın henüz başında olduğumuzdan ilerleyen günlerde buraya uygun kampanya tanıtımları yapacağız. Dilerseniz daha önceden paylamış olduğumuz ve hala geçerliliğini korulan kampanyaların olduğu Türk Telekom Bedava Dakika 2018 başlığını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir