,

Türk Telekom Bedava Dakika 2018


Türk Telekom Bedava Dakika nedir ? , Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır ? , Avea bedava dakika 2018 nasıl yapılır , Türk Telekom bedava dakika 2018 kampanyası nasıl yapılır ? sizlerde bu soruların cevabını merak ediyorsanız tam anlamıyla doğru yerdesiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika 2018

İletişime geçmek ve aynı zamanda da insanlarla bağı koparmamak oldukça önemlidir. Her ne kadar kimi zaman imkanlar bu doğrultuda karşımıza çıkmıyor olsa bile; artık telefonlar ve aynı zamanda çeşitli ağlarla iletişim kurulabilir ve hatta sağlamlaşabilir. Bunun için ise ihtiyacımız olan şey oldukça basittir; telefonumuzda yeteri kadar dakika olmasıdır. Eğer sizlerde zamanla paket aşımına neden olduysanız ve aynı zamanda daha paketinizin yenilenmesine vaktiniz var ise; karşınıza çıkacak olan durumda apaçık ortada olacaktır. Bedava dakika kampanyalarını takip etmek en doğru seçeneklerden birisi olacaktır. Türk Telekom bedava dakika kampanyaları nelerdir, bakalım.Son zamanlarda artık dakika kampanyaları çok fazla gündeme gelmeye başlamıştır. Ne var ki artık insanlar; konuşmalarını, mesajlaşmalarını ve görüşmelerini internet üzerinden yapıyorlar ve bunun içinde sadece ihtiyaçları olan internet oluyor. Her ne kadar hala dakika ve smsi sadece olduğu gibi kullanan bir kesim olsa bile; bu kesimin henüz azaldığını görebiliyoruz. Bu bağlamda operatörlerde sadece internet konusuna yoğunlaşıyor ama geri kalan kullanım haklarını da sağlamaya çalışıyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Hakkında

Kampanyaların belirli zamanları olduğunu biliyoruz. Özellikle de bazı kampanyalar 1 ay süre gösterirken bazıları ise 1 hafta gibi sürelere kadar kısalabiliyor ve hatta çok daha aza kadar indirgeniyor. Bu aşamada yapmanız gereken şey ise oldukça basit olacaktır. Kampanyaların zamanlarını takip etmek ve zamanında kampanyayı iptal etmek. Bunu yapmadığınız durumda, tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz. Kampanyayı yapıp ve iptal etme zamanlarını unutmamanız gerekmektedir.Bir başka dikkat edilmesi gereken nokta ise oldukça basittir. Bu kullanım hakkını aldıysanız; sadece yurt içi olarak kullanmanız gerektiğini unutmayın. Yurt dışında herhangi bir sıkıntılı durumda, operatör bu kaybı karşılamayacaktır. Bunun için ise yapmanız gereken şey paketinizin sadece yurt içi kullanımına açık olduğunu bilmeniz olacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 

  • Türk Telekom olarak geçerli olan paketlerden birisi; 3 ay geçerli olan pakettir. DENEME yazarak 5555’e mesaj atın ve anında 500 dk, 500 sms veya 500 MB internete sahip olun. Bu kampanyaya bakıldığı zaman; sadece Türk Telekom içini kapsadığını görüyoruz ve bu bağlamda da zaman aşımlarına da dikkat etmek gerekiyor.
  • Bir başka kampanya ise 50 dakika kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom 50 dakika kampanyasından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken şey oldukça basit olacaktır. Paket yazarak 9090’a mesaj atın ve oldukça kolay bir şekilde 50 dakikanın sahibi olun. Eğer 100 dakika sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken aynı mesajı bir kez daha atmak olacaktır.
  • MILYON yazarak 3527 numarasına mesaj atın ve anında 200 dakikanın sahibi olun. Bu paketin kapsadığı operatör ise sadece Türk Telekom için geçerli olacaktır ve bu sayede de sadece Türk Telekom operatörleri ile bedava konuşacaksınız ve bu pakete ek bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Türk Telekom bedava dakika 2018 kampanyasını uygulayıp ücretsiz olarak kazandıktan sonra türk telekom bedava internet paketleri hakkında bilgi almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir