, ,

Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları 2018


Türk Telekom bedava sms kampanyası olarak 2018 yılında kullanıcılarını sevindirecek yenilikler sunuyor. Bol bol mesajlaşmak isteyenler için hazırlanan bu kampanyalar ile yeni yılda Türk Telekom kullanıcıları mesaja doyacağa benziyor. Özellikle gençler tarafından tercih edilen bu operatörde uygun fiyatlı kampanyalar bulunduğu gibi sadece sms ya da sadece internet paketine ihtiyacı olanlar içinde özel kampanyalar oluşturulabiliyor.

176 yıldır hizmet hayatına devam eden Türk Telekom sadece bu seneye özel olarak değil geçtiğimiz senelerde de kullanıcılarına hem dakika hem sms hem de internet kampanyası sunarak pek çok kişiyi memnun etmişti.turk telekom bedava sms kampanyalari 2018 - Türk Telekom Bedava Sms Kampanyaları 2018

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kampanyaları içerisinden herhangi birinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle hattınızın Türk Telekom operatörüne bağlı olması gerekir. Hattınız diğer operatörlerden birinde ise ya da geçiş yapmışsanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Operatörünüz Türk Telekom ise mesajlar bölümüne gelerek sırası ile şu işlemleri yerine getirmeniz gerekir:

 • Telefonunuzun mesaj kısmına gelin ve yeni mesaj kutucuğu açın.
 • Yeni mesaj kutucuğuna büyük harflerle ‘’DENEME’’ yazın.
 • Göndereceğiniz numaraya ise 5555 yazıp gönderin.

Mesajınızı gönderdikten sonra kampanya ile ilgili olarak mesajlar gelecektir. Kampanyanızın aktif olduğu ile ilgili bir mesaj aldıktan sonra bedava smslerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bedava sms kampanyasından ne kadar sms geldiği ile ilgili bilgilerde size atılan mesajlarda olacaktır.

İkinci Türk Telekom bedava sms kampanyasında ise hem sms hem internet hem de dakika kazanabilirsiniz. Bunun içinse şu yolları takip etmeniz gerekir: • Telefonunuzdan mesaj kısmına gelerek yeni mesaj kutucuğu açın.
 • Mesaj kısmına büyük harflerle ‘’HERYONE’’ yazın.
 • 5555’e kısa mesaj şeklinde gönderin.

Bu kampanyaya dahil olduğunuza dair onay mesajı aldığınızda hattınızda 1 GB internet, 1000 SMS her yöne ve 1000 dakika her yöne kazanabilirsiniz. Kalan bakiyelerinizi de kısa mesajlarla öğrenebilirsiniz.

Üçüncü sms kampanyası ise Türk Telekom tarifeleri içerisinde farklı bir tarifeye geçenler için oluşturulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için mutlaka tarifenizi değiştirmelisiniz. Tarife değişikliği yapmışsanız şu yolları izleyerek bedava smslere kavuşabilirsiniz:

 • Telefonunuzdan mesaj kısmına gelerek buradan yeni mesaj kutusu açın.
 • Açılan kutucuğa ‘’DENEME’’ yazın ve 5555’e gönderin.

Kampanyaya dahil olduğunuza dair sizlere gelecek olan mesajla birlikte 500 SMS, 500 dakika ve 500 MB internet bedava olarak hattınıza yüklenecektir. Ayrıca bu kampanya ilk 3 ay boyunca devam edeceğinden dolayı haklarınızı 3 aylık dönem boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bedava SMS Kampanyaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türk Telekom kampanyaları sms içeriği için yukarıda yer alan üç kullanımdan biri için mesaj atmışsanız şunlara dikkat etmelisiniz:

 1. Attığınız mesajın ardından gelen mesajda başvurunuzun alındığını ve gerekli bilgilendirmelerin yapılacağını bildiren bir açıklama olacaktır. İkinci mesajda ise hattınıza hediye sms ve diğer içeriklerin yüklendiği bilgisi gelecektir. İkinci mesaj gelmeden sms ya da dakika gibi kullanımlar yapmanız halinde kendi paketinizden ya da haklarınızdan kullanmış olursunuz.
 2. Her numara bu kampanyalardan bir kere yararlanma hakkına sahiptir. Bu nedenle numaranızda tanımlı bedava sms kampanyası var ise yenileyemezsiniz.
 3. Faturasız hatlara yönelik olarak yapılan bu kampanyalardan yararlanmak için hattınızın faturasız olarak tanımlanmış olması gerekir. Faturalı hatta geçiş yapmışsanız ya da hattınız faturalı ise bu kampanyalardan yararlanamazsınız.
 4. Kampanyalardaki süreyi ya da içeriği değiştirme hakkı olan Türk Telekom, eğer isterse hattınızda bulunan kampanyaları iptal edebilir.
 5. Kampanyalar ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da Türk Telekom bayilerine gidebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir