,

Türk Telekom Kasım 2017 Bedava İnternet


Aylık olarak oluşturduğumuz özel kampanyalarımızı listelemeye devam ediyoruz. Bugün sırada Türk Telekom var. Bu başlık sayesinde Türk Telekom’ un Kasım 2017 ayına özel bedava internet kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle internette saatlerce gezinerek hangi kampanya aktif, hangisi çalışıyor, hangisi çalışmıyor aramanıza gerek kalmayacak.

Şimdi Türk Telekom’ un kullanıcıları için sunmuş olduğu internet kampanyalarına göz atmaya başlayalım.turk telekom bedava internet kasim 2017 - Türk Telekom Kasım 2017 Bedava İnternet

Kasım Ayında Geçerli 4.5G’ lilere Özel 10 GB Tamamla Kampanyası ! (Faturalı Hat Sahiplerine Özel)

Bu kampanya ile Türk Telekom 4.5G müşterilerine özel tarifelerinde ki internet paketlerini 12 ay kalma sözüne istinaden ek internet paketleri ile 10 GB‘ a tanımlıyor.

TAMAMLA 10GB yazıp 5555’e gönderin. (Faturalı hat müşterilerine özel olup 15TL/Ay olarak ücretlendirilir) • 13.09.2017 öncesinde Türk Telekom Faturalı mobil müşterisi olan bireysel müşteriler sadece kampanyadan faydalanabilirler.
 • 10GB’ a tamamla kampanyası ile 4.5G uyumlu cihazı ve sim karta sahip olan BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki en az 3GB en fazla 7GB internete sahip olan tüm müşteriler kayıt olabilirler.
 • Kampanyaya katılan müşteriler tarifelerine ait internet paketlerinin üzerine tanımlanacak paketler ile 10GB internete sahip olacaklardır.
 • Paketin ücreti ilk 12 fatura için 15 TL, sonrasında ki dönemler için 25 TL’ dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanyaya sadece 1 defa kayıt olabilirsiniz ve 12 ay boyunca kampanya her ay otomatik yenilecektir.
 • Haklar 3. kişilere devredilemez ve satılamaz.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız Hatlara Özel 2GB BEDAVA Sosyal Medya İnterneti !

Bu paket sayesinde tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri yüklemelerde 1 ay boyunca geçerli WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

SOSYAL PAKET yazıp 5555‘e göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

 • Kampanya katılım SMS’i gönderdikten sonra takip eden 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL veya üzeri TL yüklemek.
 • Katılım SMS’ i gönderdikten sonra 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL veya üzeri TL yükleyerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya 12 ay boyunca geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir