, ,

Türk Telekom Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları


Artık kampanyaların güncelliğini koruması ve siz değerli ziyaretçilerimizin en güncel kampanyalara daha kolay olarak ulaşmasını sağlamak amacı ile operatörlere göre aylık olarak kampanyaları yayınlamayı başladık.

Bu ayda ise Türk Telekom’ un Şubat 2018 tarihi itibari ile aktif olarak devam eden bedava internet kampanyalarını ele alacağız ve ziyaretçilerimize bilgilendirme yapacağız. Şubat 2018 tarihi boyunca bu başlık güncel tutulacak olup, ilerleyen aylarda yeni bir konu aktif edilecektir. Takipte kalın lütfen ve güncel haberdar olduğunuz kampanyalar ve faydalandığınız kampanyalar ile alakalı yorumlarınızı eksik etmeyin.Türk Telekom Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Yılların Hediyesi İle Kat Kat Bedava İnternet Kazanma Fırsatı !

Türk Telekom ardı ardına çıkarttığı kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Yeni yıla çok güzel kampanyalar ile giren operatörden Yılların Hediyesi kampanyası ile 3 Kat Hediye İnternet dağıtıyor !

Türk Telekomlu olarak geçirdiğiniz yılların x 3 katı kadar hediye internet kazanma fırsatı sizlerle. 3 yıllık bir abonenin 3*3= 9 GB bedava internet yakalama şansı bu kampanya ile mümkün.Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

İsterseniz 5555′ e YILLAR yazıp kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Yada 444 1 444’ ü arayarak müşteri temsilcisine kampanyaya katılım talebini ileterek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları Neler ?

Son 90 gün’ de Türk Telekom Mobil abonesi olan herkes kampanyaya katılım sağlayabilir. Bunun dışında herhangi bir şart/koşul aranmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim ?

“IPTAL YILLAR” yazıp 5555′ e kısa mesaj göndererek veya 444 1 444′ ü arayarak kampanya’ yı iptal edebilirsiniz.

Ne Kadar Hediye Kazanabilirim ?

Türk Telekom’ lu olduğunuz her yılı 3 ile çarparak kazanacağınız tutarı öğrenebilirsiniz. Hak ettiğiniz tutar 3 fatura dönemine yayılarak hediye internet olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Diğer Bilinmesi Gerekenler

  • 26 Mart 2018 tarihine kadar bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
  • “INTERNET” yazıp 5555’e göndererek kalan internet kullanım haklarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  • Kullanım haklarınız bittiğinde ve kullanım haklarınızın süresi dolduğunda size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
  • Faturalı yada faturasız olmanız halinde müşteri hizmetlerinden destek almanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir