, ,

Turkcell 1GB Bayram Hediyesi


Turkcell 1 GB Bayram Hediyesi

Şüphesiz ki Türkiye’nin en kaliteli ve müşteri odaklı çalışan operatör firmasını sorsak alacağımız çoğunluklu cevap Turkcell olacaktır. Dünyada da büyümüş bir kitleye sahip olan firma kurumsal olarak da faydalı çalışmalar başlatmıştır. Çocuklara ileri teknoloji eğitimi için de büyük yatırımlar yapan firma operatör kısmındaki çalışmalarına verdiği önemi biraz düşürse de özel günler de yaptığı kampanyalar ile müşterilerine verdiği önemi göstermektedir.

Turkcell GNÇ kampanyası adı altına kullanıcılarına 1 GB hediye internet hediye etmeyi hedefliyor. Turkcell yapmış olduğu kampanya kızlık bozma dolayısıyla tüm gençleri GNÇ adı altında toplamaya çalışmaktadır. Tüm operatör kullanıcıları yapmış olduğu paketleri yenilenme tarihinden önce internet eksiği olarak dert yanmaktadır. Turkcell bu sırada kullanıcılarına salla kazan , bip ve Gnç kampanyaları adı altında kalan eksik günleri bedava internet hediye ederek tamamlamaktadır.

turkcell 1gb bayram hediyesi 2017 - Turkcell 1GB Bayram Hediyesi
turkcell 1 gb bayram hediyesi 2017

Bayram İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır

Bayram da ücretsiz internet kullanabilmek için tek yapmanız gereken aşağıda sizlerin yapması gereken koşulları sağlamanızdır. Tüm koşulları yerine getirdiğiniz takdir ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Kampanya dahilindeki 1 GB ücretsiz internete sahip olabilmek için hattınıza en az 30 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Gereken yükleme yapıldıktan sonra otomatik olarak hattınıza tanımlandığına dair bilgi alacaksınız.

Nasıl İptal Edilir ?

Hattınıza tanımlanan ücretsiz interneti iptal etmek isterseniz yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak veya turkcell bayilerine giderek bildirmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi 

Hattınıza tanımlanan bayram hediyesi bedava internet paketinizdeki kalan kullanımları turkcell hesabım uygulaması üzerinden veya KALAN yazarak 2222 numarasına kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Kalan internet haklarınız %80 ve %100 olduğunda sizlere kısa mesaj gelecektir. İnternet hakkınız bitmediği takdir öteki aya devretmez.

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir