, ,

Turkcell 2018 Bedava İnternet Kampanyaları


İnternetiniz bir türlü yetmiyorsa Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde tamamen ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.Sürekli olarak Turkcell tarafından devam eden kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Bazı kampanyalardan bir kez yararlanabilirken, bazı kampanyalardan ise aylık olarak yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız bedava internetleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İnternette gezebilir, uygulama indirebilir ya da sosyal medyada gezebilirsiniz. Bu bedava kampanyalar internete ihtiyacınız olduğu anlarda hayat kurtaracaktır.

Turkcell sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Her yerde kolaylıkla çeken Turkcell hat ve yüksek hızlı internet sayesinde kullanıcılar memnuniyetle hatlarını kullanmaktadır. Turkcell yalnızca bir operatörden daha fazlasıdır. Her geçen gün çıkardığı yeni uygulamalarla müşterilerin işini kolaylaştıran Turkcell, aynı zamanda bu uygulamalar sayesinde de kazandırmaya devam etmektedir. Başta bip uygulaması olmak üzere, diğer uygulamalar da kazandırmaya devam etmektedir.turkcell bedava internet kampanyalari 2018 - Turkcell 2018 Bedava İnternet Kampanyaları

Bip Yıldızı Bedava İnternet

Turkcell bip uygulaması arkadaşlarınızla konuşmanızı, mesajlaşmanızı ya da paylaşım yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Rehberinizde yer alan tüm arkadaşlarınızı bu uygulamaya yönlendirebilirsiniz. Bip uygulaması ilk çıktığı zaman tanıtım amaçlı olarak uygulamayı indiren tüm operatör müşterileri 1 GB internet kazanıyordu.

Turkcell’in herkese her an kazandıran kampanyası Turkcell Bip ile siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Bip uygulamasını indirdikten sonra, numaranız ile kayıt yaptırmanız halinde anında 1 GB bedava internet kazanma şansı 2017 sona erdi. Ancak bip yeni kampanyalarla internet dağıtmaya devam ediyor.

Bip Yıldızı kampanyası 2018 yılında başlayan bir kampanyadır. Bir hafta geçerli olmak üzere 2GB hediye internet vermektedir. Ancak bunun için bip uygulaması ile en az 250 adet mesaj göndermeniz gerekir. Bu kota dolduktan sonra bedava internet kazanabilirsiniz. 250 mesaj anlamlı olmalıdır ve 30 gün içinde gönderilmelidir.

Yaani 1 GB Bedava İnternet

Turkcell yaani uygulaması, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Turkcell müşterileri bilgi edinebilir ve buradan soru sorabilir. Bir arama motoru şeklinde çalışmaktadır.

Dilimizden anlayan Türkiye’nin arama motoru olarak tanıtım yapan Yaani, yerli ve Türkçe bir arama motorudur. Aynı zamanda navigasyon olarak da size hizmet sunacaktır.

Yaani uygulamasını indirmeniz halinde Turkcell size 1 GB internet hediye edecektir. Bunun için bir yere SMS atarak kayıt yaptırmanız gerekmez. Otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Yaani 2 GB Bedava internet

Turkcell yani uygulaması 2 GB ile herkesi memnun edecek bir kampanya sunmaktadır. Ülkemizin bugüne kadar hiç yerli bir arama motoru olmamıştı. Iste bu konudaki ilk adımı atan Turkcell’i tebrik ediyoruz. Yaani bir arama motorudur. Üstelik tamamen yerli ve Türkçe olarak hizmet vermektedir. Pek çok Turkcell müşterisinin yani sıra diğer kişiler de uygulamaya büyük ilgi göstermektedir. Yüksek indirilme sayılarına uygulama aynı zamanda kazandırmaya da devam ediyor.

Google, Yahoo, Yandex gibi küresel arama motorlarına rakip olan milli arama motoru Yaani, müşteriler tarafından da sevilerek kullanılmaktadır.

App Store ya da Play Store’dan Yaani indirerek ve aktif kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bir ayda en az 10 farklı günde Yaani uygulaması ile 20 arama yapılması halinde 1 GB bedava internet kazandırır. Bu internet ayda bir kere hediye edilir ve bir hafta süresiyle geçerlidir.Bu hediyeyi kazanmak için şartları sağlayın hediyeniz kendiliğinden gelecektir. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Şartları sağladığınız her ay hediyeniz kendiliğinden gelecektir. Turkcell yaani bedava internet kampanyası ile kazanmak oldukça kolaydır. Uygulamayı indirmeniz halinde 1 GB bedava internet kazanırken, kullanırken de 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu sayede 2 GB internet kazanabilirsiniz.

10GB Bedava İnternet

SIM kartta yer alan şifre ile bu hediyeyi kazanabileceksiniz. 2017’de başlayan kampanya halen devam etmektedir. Kampanyaya katılmak için SMS ile kayıt olmak gerekir. Kazanılan 10 GB hediye internet 6 ay boyunca kullanılabilecektir. Bu kampanya ile hediye internet kazanmak istiyorsanız sim kartınız 4.5G ile uyumlu olmalıdır. Ayrıca ses hattı sahibi olmak gerekir.

Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

Bip 10 GB Kampanyası

Turkcell bip en çok kazandıran uygulamadır.  05.10.2017 tarihinde başlayan kampanya devam etmektedir. Bip message uygulamasını aktif kullanarak kazanmaya devam edersiniz. Bip Messenger uygulaması ile 30 farklı kişiyi arayarak kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan ilk 200 bin abone yararlanacak ve 5 GB internet kazanacaktır. Kampanya ikinci 200 bin kişi için de geçerlidir. Bu kampanyadan da 5 GB internet kazanabilirsiniz. Her iki kampanyaya katılarak 10 GB Turkcell bip bedava internet kazanabilirsiniz.

500MB Bedava İnternet

Gollercepte Turkcell’in uzun zamandır devam eden bir kampanyasıdır. İlk olarak Turkcell Gollercepte uygulamasını indirmeniz gerek. Uygulamaya Facebook ya da Twitter ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra sol üst köşeden telefon numaranızı kaydetmeniz gerekir.

Bu uygulama ile 4 büyük takımın taraftarları kazanabilecektir. Uygulamayı takımınızın kuruluş yılı ile indirebilirsiniz. Mesela Beşiktaşlı iseniz Gollercepte 1903 uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirdikten sonra herhangi bir SMS ile kayıt olmak gerekmeden hediye 500 MB hattınıza yüklenecektir. Ancak bu hediyeniz 24 süreyle geçerli olacaktır. Uygulamaya cep telefonu bilgisi girmeniz teyit için gereklidir. Uygulama içinde davet ettiğiniz her arkadaşınız için de 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

4.5G Bedava İnternet

Kullandığınız hattınız 4.5 uyumlu ise HAZIRIM yazıp sizlerde 2222’ye gönderin. Değilse de sim kartınızı 4.5 G uyumlu ile değiştirin. Aynı zamanda cihazınız da 4.5 G uyumlu olmalıdır. Bu şekilde kullandığınız mevcut paketiniz ikiye katlanacaktır. Böylece internet paketiniz de ikiye katlanacaktır.

Bu kampanya 09 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir. Faturalı hat kullanan müşteriler kampanyadan yararlanacaktır. Her müşteri bu kampanyadan ayda bir kere yararlanacaktır. Kampanyadan üç kez yararlanılabilir.

Bip Messenger 1GB Bedava İnternet

Bip Messenger uygulaması üzerinden atacağız her mesaj, arayacağınız her kişi size internet kazandıracaktır. Bip uygulaması ile on kişiye mesaj göndererek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Hesabım 1GB Bedava İnternet

Turkcell Hesabım uygulaması ile müşterilerine paket veya faturalara ilişkin hizmet sunmaktadır. Buradan hattınıza ilişkin tüm işlemleri halledebilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek, uygulamaya giriş yaptığınız zaman 1GB Turkcell ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya uygulamaya ilk girişte tek seferlik olarak geçerlidir.

Faturalı 20 MB Bedava internet

Turkcell Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyasından yararlanan bir müşteriyseniz aynı zamanda sözleşmeye ek aksesuar kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Bu tarifeye ek kampanyası ile 20 MB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell tarafından sunulan tüm bu kampanyalar müşterilere bedava internet kazandırmaktadır. Böylece internet paketiniz az kaldığında ya da bittiğinde bedavaya internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyalara sürekli olarak yenileri eklenmektedir. Sürekli takipte kalarak yeni kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2018 kazanmak için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Turkcell ve diğer operatörlerin sunduğu tüm kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz. Böylece avantajlardan her an yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir