,

Turkcell Aralık 2017 Bedava İnternet Dakika Sms Kampanyaları


Evet geçen ay başlatmış olduğumuz aylık olarak bedava dakika, internet veya sms gibi kampanyaları aylık olarak yayınlama olayına bu ayda devam ediyoruz. Daha öncesinde de belirttiğimiz gibi bu şekilde yayın yaparak hem kullanıcıların daha kolay hemde en yeni kampanyalara daha hızlı bir şekilde ulaşmasını hedeflemekteyiz. Bugün Turkcell Aralık 2017 Bedava İnternet kampanyaları ile alakalı bilgiler verirken yine çok fazla aratılan Turkcell Aralık 2017 Bedava Dakika kampanyaları hakkında da sizlere en güncel kampanyaları tanıtacağız.

Turkcell Aralık 2017 Bedava İnternet Kampanyaları

Dergilik Kampanyası İle 1 GB İnternet HEDİYE !Turkcell’ in yeni bedava internet kampanyası Dergilik uygulaması. Kampanya için Dergilik uygulamasını Google Play veye AppStore üzerinden telefonunuza indirip, giriş yapmanız gerekmekte. Yazının ilerleyen bölümünde daha geniş anlatacağım. Ardından hemen hattınıza 1 GB Bedava İnternet tanımlanacaktır. Üstelik hem faturalu, hem faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanabilir.

Dergilik Uygulaması Nedir ? Nasıl Katılabilirim ?

Dergilik uygulaması Turkcell’ in bir hizmeti bakarsanız, Spor, Moda, Dekor, İş Dünyası, Eğlence, Finans gibi bir çok konuda yüzlerce dergi ve gazeteyi cebinize getiren bir uygulama.

Kampanyaya katılım için Google Play, AppStore üzerinden Dergilik uygulamasını telefonunuza indirim.

Google Play Dergilik Uygulaması Linki

AppStore Dergilik Uygulaması Linki

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra ücretsiz bir şekilde giriş yapmanız yeterli olacaktır. Hemen tarifenize ek olarak 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanır ve normal paketiniz bittikten sonra bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Kampanyadan gelen internetler bir dahaki aya devredilemez ve her Turkcell müşterisi kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir. Kampanya 15 Ocak 2018 Tarihine kadar geçerlidir.

Ayrıca konu altında paylaşılmış olan bedava sms başlığında 1 GB hediye internet kampanyası var onuda incelemenizi öneririm.

turkcell bedava internet dakika sms aralik 2017 - Turkcell Aralık 2017 Bedava İnternet Dakika Sms KampanyalarıTurkcell Aralık 2017 Bedava Dakika Kampanyaları

Hafta Sonları Turkcell’ lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası

Turkcell Hazır Kart abonelerine özel 35 TL ve üzeri ücret yükleyen kullanıcılara özel yükledikleri tarihten itibaren geçerli 30 gün boyunca tüm Turkcell’ lilerle cumartesi ve pazar günleri sınırsız konuşma hakkı kazanıyor !

Kampanyaya katılmak için ekstradan hiç bir işlem yapmanız gerekmez, kampanya hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kampanya aktif olduğunda sizlere bilgilendirme sms’ i gelecektir, hemen ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olup, dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyada kazanılan haklar devredilemez, ticari olarak kullanılamaz.

Turkcell Aralık 2017 Bedava SMS Kampanyaları

GNC Hediye Paketi Kampanyası ile 1000 SMS + 1 GB Hediye İnternet kazanma fırsatı.

Bu paketten faydalanmak için Genç Tarifeli olmanız veya 25 yaş altında olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda Turkcell’ de 90 gününüzü tamamlamış olmalı ve kampanya kriterlerini sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Kampanya kriterleri neler ?

  • Son 3 ayda müşteri hizmetlerini şikayet sebebiyle aramış, son 3 ayda gelen aramaları giden aramalarının %20 altında olan ,3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son aydaki TL yükleme miktarı önceki 2 ay ortalamasına göre en az %15 azalan, gelen aramalarının diğer operatör oranı % 20 nin üzerinde olan, son ay hiç sms atmamış aboneler.
  • 3 aydan fazla süredir Turkcell abonesi olan, son 3 aylık harcaması ortalama 30 TL ve üzerinde olan, bir önceki aya göre son ayda giden SMS adedini %12 ve üzeri artırmış olan, tek seferde 12 TL ve üzeri yükleme yapan, kampanyaya kayıt tarihi itibarıyla 9 TL’den fazla bakiyesi olan, son ay gelen aramaları giden aramalarının %10 ve üzerinde olan, son ay en az 5 farklı diğer operatör numarasıyla konuşan aboneler.

Koşullar Nelerdir ?

  • Kazanılan SMS ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • 30 gün içinde kullanılmayan SMS ve internet devretmez, silinir.
  • Kampanya 30 gün içerisinde bir kez kullanılabilir, 3 ay yenilenir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan bir yıl içerisinde yalnız bir kez yararlanabilir.
  • Kazanılan SMS’ler bittikten sonra abone kendi tarifesinden ve internet bittikten sonra abone 2 kr/100 KB olarak ücretlendirilir.

Kampanya kriterlerini sağladığınızı düşünüyorsanız Müşteri Hizmetlerini arayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir