, ,

Turkcell Bedava Dakika 2018


Turkcell Bedava Dakika nedir ? , Turkcell bedava dakika nasıl yapılır ? , Turkcell bedava dakika 2018 nasıl yapılır , Turkcell bedava dakika 2018 kampanyası nasıl yapılır ? sizlerde bu soruların cevabını merak ediyorsanız tam anlamıyla doğru yerdesiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2018

Uzun yıllardan bu zamana kadar, neredeyse çoğumuz Turkcell’den vazgeçmedik. Her ne olursa olsun; hem daha hızlı olduğuna hem de ekonomik açıdan daha faydalı olduğuna inandık ve diğer operatörleri kullanmayı bile düşünmedik. Bu bağlamda ise kampanyalarından da en sonuna kadar yararlanmak istememiz oldukça olası bir davranıştır. Bedava dakikalar sayesinde ve aynı zamanda birçok uygun paket sayesinde, çok kısa birkaç yöntem ile bedava dakikaların sahibi olabilirsiniz. Turkcell bedava dakika kampanyalarına bakalım.Bedava Dakika Kampanyaları

  • GEL DK yazıp 2222 numarasına mesaj atan her Turkcell müşterisi dakika kazanıyor. Bu sayede sevdiklerinizle her an iletişimde olup; faturama ne kadar yansır ya da kontörümden ne kadar gider düşüncesine kapılmayacaksınız.
  • Turkcell İze Kazan uygulamasını yükleyen herkes kazanıyor. Turkcell içi bir uygulama olup; hem dakika, hem internet hem de sms kazanabilirsiniz.
  • Sizlerde bir Turkcelli iseniz ve bu yüzden Turkcell dakika kampanyasından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit olacaktır; 4323 numarasına EVET DK  yazarak gönderirseniz; 30 dakika kadar bedava konuşma kazanabilirsiniz.
  • Bir başka dakika kampanyası ise; Yıldız Tarifesi olarak karşımıza çıkıyor. Yıldız yazarak 1040’a mesaj atın ve gelen dakikalar sayesinde dilediğinizce sevdiklerinizle konuşun.
  • Eğer bunlarda sizleri yeteri kadar tatmin etmediyse; Fırsat yazıp, 2755’e mesaj atabilirsiniz. Bu sayede bedava konuşma dakikası kazanabilirsiniz.
  • Bir başka ayrı kampanya olarak ise; GEL yazarak 2222 numarasına mesaj atın ve 24 saat boyunca bedava konuşma dakikalarına anında sahip olun.
  • Sizlerde Turkcell’in sürpriz paketinden yararlanmak isteyen Turkcell’lilerden misiniz? O halde Sürpriz yazarak, 2222’ye mesaj atın karşılığında gelecek olan; dakika, sms veya internet paketlerinden yararlanın.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası

Operatörler son zamanlarda dakika kampanyası olarak, turkcell bedava dakika kampanyasını göz önünde bulundurmamaktadır. Bunun sebebi ise; son zamanlarda gelişen teknoloji ve aynı zamanda insanların konuşma ve sms gibi ihtiyaçlarını da internet üzerinden devam ettirmeleridir. Bu sayede ne dakika kampanyası ne de sms kampanyası, artık müşterilerin ilgisini çekmemektedir. Bunun yerine ise bedava internet kampanyaları kullanılmaktadır ve müşterilerde gereken ihtiyaçlarını bu kampanyalar üzerinden gidermektedir.Bir başka konu ise her ne kadar bedava olarak bir kampanyadan bahsediyor olsak dahi; süreleri geçtikten sonra, her kampanya kendi fiyat bünyesinden bir fiyat seçmektedir ve bu şekilde bir ücretlendirme talep etmektedir. Özellikle de faturalı hatlar için pek de sağlıklı olmayacak olan bu durum; bir süre sonra sizi sıkıntıya sokabilir ve fazla fatura geldiğini ya da hattınızda ki bakiyenin bittiğini görebilirsiniz. Kampanyalardan sonra ise yapmanız gereken şey; anında paketi iptal etmek olacaktır.

Bedava dakika kampanyaları sadece yurt içi olarak düzenlenmiştir. Yurt dışını aradığınız zaman; yine dakika veya faturanıza yansıdığını görebilirsiniz. Yurt dışında kullanıla hatlar farklı operatörlerle mutabık olduğundan; yurt içi operatörlerinden bu gibi kampanyaları yüklenmesi olanaksız olacaktır.

Turkcell bedava dakika kampanyalarını gerçekleştirebilir ve ayrıca turkcell bedava internet kampanyalarını da ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir