, ,

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017


Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Türkiye’de bulunan operatörler içerisinde en başarılı çalışmaları yapıp, müşteri memnuniyetinde birinci sırada yer alan Turkcell, hizmet kalitesi ve çekim gücünün diğer rakiplerine nazaran daima en önde olduğu gerçeğini tüm kullanıcılarına kanıtlanmış durumda bulunmaktadır.Bu anlamda Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinden kendisini ayırarak başarılarına bir yenisini daha ekleyen Turkcell, her geçen günün ardından da yeni bir kullanıcı kazanabilmek ve hali hazırda bulunan kullanıcılarına sağlamış olduğu Kampanyaları ile memnuniyeti arttırabilmek için devamlı olarak güncellenmiş Paketleri oluşturmaktadır.

Hazırlamış olduğu kampanyalar arasında bulunan Turkcell Bedava İnternet kampanyası ile tüm kullanıcılarına bir yenilik daha eklemiş bulunmakta olan Turkcell, internet dünyasının daha hızlı gelişim sebepleri arasında bulunan akıllı ve android telefonların yaygınlığından dolayı da internetin, gün geçtikçe çok daha fazla kullanılır bir araç haline gelmesini sağlamaktadır. Bu sebeple 2017 yılından itibaren kullanıcılarına birden fazla bedava internet paketi sikiş sunmaya hazırlanmakta olan şirket, ayrıca Bedava İnternet kampanyalarını devamlı olarak güncel tutmak adına konu ile alakalı yapmış olduğu çalışmalara da yeni yıl ile birlikte hız kazandıracağını açıklamış bulunmaktadır.Turkcell 4,5 G İle 1 GB Bedava İnternet

Uygulamanın başladığı andan itibaren yaygınlaşır hale gelerek kullanıcıların beğenisini kazanan 4,5G ile alakalı çeşitli kampanyaların tüm operatörler tarafından düzenlendiği görülmektedir. Bu büyük pazar içerisinde bulunan tüm şirketlerin, hizmet kalitelerini arttırma çabası içerisine girmiş olmalarından dolayı kaynaklanan sebepler açıkça görülmektedir.Bu saye de kullanıcılara 4,5G ile alakalı olarak daha sex videosu kaliteli ve daha iyi bir internet ortamı sağlanmaktadır. 4,5G özelliğini destekleyen tüm cihazlarda, özel olarak tasarlanmış olan sim kartlar sayesinde hizmete geçiş yapan kullanıcılar, bedava internet kampanyasından da bu şekilde kolayca faydalanabilmektedir.

Değiştirme işlemlerini yaptıktan sonra bir ay süre ile kullanılabilecek 1 GB bedava internet paketi, Turkcell tarafından hediye edilmektedir. Telefonunuza gelen bildirim mesajının ardından Turkcell bedava internet kullanılabilir hale gelmektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayarak ya da SMS yolu ile bedava hediye paket içerisindeki kalan bakiye öğrenilebilmektedir.
Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava 1 GB İnternet
Turkcell operatörünü kullanan müşteriler için sunulmuş olan ve ücretsiz olarak kullanılabilen anlık bir şekilde mesajlaşmak için tasarlanan bip, son günlerde oldukça fazla seviye de popülerliğini yükseltmiş bulunmaktadır. Bip, yalnızca mesajlaşmak için kullanılacak bir araç gibi görünse de aslında istenildiği takdirde görüntülü ve sesli konuşmalar gerçekleştirebileceğiniz ve aynı zamanda video, ses kayıtları, resim gibi görselleri de paylaşabileceğiniz kalite seviyesi çok yüksek olan bir uygulama çeşidi olmaktadır.
Kullanılan akıllı ve android telefonlara rahatlıkla indirilebilen bu uygulama sayesinde 1 GB bedava internet kazanma hakkı da Turkcell tarafından otomatik olarak kullanıcılarına verilmektedir. Bir ay süre ile kullanılabilecek 1 GB internet hakkına sahip olabilmek için yapılması gereken ilk şey bip uygulamasının telefona indirilmesidir. İndirme işlemi bittikten sonra uygulamanın cihaza kurulmasının ardından da kayıt işlemleri ile alakalı son aşamanın tamamlanması gerekmektedir.Telefonunuza gelen onay mesajı sonrasında internet paketiniz, kullanılmaya hazır hale gelmiş olacaktır.

Hediye paketler dışında kullanmış olduğunuz herhangi bir internet paketi bulunmuyor ise mutlak suretle gelen hediye paketinin bakiyesi kontrol edilmelidir. Kazanılan bedava internet paketi kotasının aşılması durumunda Turkcell, tüm kullanıcılarına standart internet ücretleri üzerinden faturalandırma yapmaktadır.
Genç Turkcellilere 2 GB Bedava İnternet
Başlatıldığı ilk günden itibaren gençlerin ilgi odağı olan genç Turkcell yani Gnctrkcll, genç kesime hitap eden pek çok kampanyayı bir arada sunmaktadır. Genç Turkcelli olanlara özel verilen 2 GB internet hediyesi de yapılan çalışmalardan yalnızca bir tanesidir. Akıllı ve android telefon sahibi olan tüm kullanıcılar ve genç turkcelli olanlar, uygulamayı cihazlarına indirdikten sonra bedava 2 GB interneti anında kazanmaktadırlar. Uygulamayı kullandığınız anlar içerisinde de gönül rahatlığı ile bedava 2 GB internetin tadını çıkartabilirsiniz.Fakat verilen bu bedava internet paketinde kullanım saatleri gece 02.00 – 06.00 olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı internete girilen saatlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer kullanılan mevcut bir internet paketi bulunmuyor ise Turkcell tarafından standart internet tarifesi için belirlenmiş olan fiyatların ödenme durumu ile karşı karşıya kalınabilir. Ayrıca bu avantajdan yararlanabilmek için uygulamanın indirilmesinin ardından gelecek olan mesaja da dikkat edilmelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava 2 GB internet paketiniz aktif hale gelmiş olacaktır.
Turkcell Goller Cepte Uygulaması İle 500 MB Bedava İnternet
Bedava internet paketleri arasında kazanma hakkına sahip olabileceğiniz diğer bir uygulama da Turkcell goller cepte uygulaması olmaktadır. Sadece 24 saatlik kullanım zamanı olan 500 MB hediye internet paketini kazanabilmek için bu uygulamanın indirilmesi gerekmektedir.Ayrıca bahsi geçen bu bedava internet paketini kazanabilmek için uygulamayı indirmek yeterli olmamaktadır. Facebook hesabı ile giriş yapılarak ayarlar kısmına gelindikten sonra istenilen bölüme telefon numaranızı yazmanız gerekmektedir. Bu işlemler bitirildikten sonra yalnızca 1 gün olmak şartı ile telefonunuz üzerinden kullanılabilecek 500 MB bedava internet paketiniz gelmiş olacaktır. Gelen bilgilendirme mesajının ardından 24 saat geçerlilik süresi olan bedava 500 MB internet paketi aktif hale gelmektedir. 24 saat kullanım süresinin dolmasının ardından tarifenizde bulunan her hangi bir internet paketine kalan kota kesinlikle eklenmemektedir.
Turkcell Hesabım İle 1 GB Bedava İnternet
Önce ki dönemlerde Turkcell hesabım uygulamasını hiç kullanmayan kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış olan bu uygulamayı cihazınıza indirme işlemini tamamladıktan sonra 1 haftalık süre içerisinde kullanılabilen 1 GB bedava internet sahibi olunabilmektedir. Akıllı ve android telefonlarda bulunan Google Play ve App Store üzerinden kolaylıkla indirebilen Turkcell hesabım uygulaması için kullanılmaya başlamadan önce telefona bildirim mesajı gelmektedir. Bu mesajın gelmesinin ardından da 1 haftalık zaman zarfı içinde ücretsiz olarak kullanılabilecek 1 GB hediye internet paketi sahibi olunmaktadır. Sorgulama yapılarak bedava olan internet paketinizin kalan miktarını öğrenmeniz, aşım sorunu ile karşılaşmamanız adına tavsiye edilmektedir. Verilen bu süre sonunda paket kullanımınız sona ereceği gibi kullanılmayan kota da tamamı ile silinmektedir.
3 Ayda Bir 1 GB Bedava İnternet Hediyesi
İnternet kampanyalarını devamlı olarak güncel tutan ve bedava internet paketlerini sürekli olarak gelişim göstererek değiştiren Turkcell, kampanyaları arasına her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir.Bu kez de, 3 ayda bir 1 GB bedava internet kampanyasını hayata geçiren yenilikçi şirket, kampanyadan faydalanabilmek için çok basit ve kısa zaman içinde gerçekleştirilebilecek birkaç işlemi kullanıcılarından yapmasını istemektedir. Her hangi bir uygulama indirilmesine gereksinim duyulmadan yararlanılan ve yalnızca telefonlardaki SMS bölümüne girilerek tamamı büyük harflerden oluşan ‘’3AY1GB’’ mesajının 2222’ye gönderilmesinin ardından Turkcell tarafından verilen hediyeye gayet kolay bir şekilde sahip olunabilmektedir.

Mesajı yollamanıza karşılık olarak gelen onay mesajının da yanıtlanmasının ardından da sadece üç ayda 1 kez kullanabileceğiniz 1 GB’lık hediye internet paketiniz tarafınıza gönderilmektedir. Yapılan tüm bu işlemlerin sonrasında her üç ayda bir sistem tarafından otomatik olarak gelecek olan 1 GB internet hediyesini, dilediğiniz anda iptal etme seçeneği de bulunmaktadır.
1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?
Güncel internet paketlerini sürekli olarak yenilemekte olan Turkcell, her geçen gün hızla gelişmeye de devam etmektedir. Turkcell faturasız hat kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş olan ücretsiz 1 GB internet paketi imkânından yararlanabilmek için Nasıl Yapılır sorusunu cevaplamak adına yapılması gereken ilk aşama olan SMS gönderme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Telefonların mesaj bölümünden yalnızca büyük harfler ile ‘’HEDIYE AYLIK1GB’’ yazıp 2222’ye gönderdikten hemen sonra göndermiş olduğunuz mesaja istinaden cevap olarak gelecek olan bildirim mesajında 1 GB’lık bedava internet paketi onaylandığı andan itibaren de paketi dilediğiniz her an kullanabileceksiniz.

Gelen Turkcell bedava internet paketinin devamlı olarak kota kontrolünü sağlayarak kalan limitinizi öğrenebilir ve kullanım azlığınızı ya da kullanım çokluğunuzu da bu şekilde ayarlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Paketin bitmesi durumunda her hangi bir mevcut paketiniz var ise o paketten internet kullanımına devam edilebilmektedir. Eğer hali hazırda kullanılan bir paket mevcut değil isesistem tarafından standart internet ücretlendirmesi üzerinden kontör alımı sağlanarak internet hizmeti almaya devam edilebilmektedir.
Banka Aracılığı İle Bedava İnternet Kampanyası
Tüm banka ATM’lerinden, mobil şubelerden, internet bankacılığı hizmetlerinden ve Turkcell internet sitesi üzerinden her hangi bir internet paket alımı sağladığınızda bedava internet paketi kazanma fırsatınızda % 100 duruma gelmektedir. Bedava internet paketini kazanabilmek adına yapılması gereken ilk şey,aracı olan her hangi bir bankanın sistemi üzerinden paket alma işlemini gerçekleştirerek bu durumu sağlamanız olacaktır. Paketler arasından en uygun olan seçilip satın alındıktan hemen sonra 1 haftalık süre içerisinde kullanılabilecek 1 GB bedava internet hediyesinden faydalanılabilmektedir. Hediye interneti alabilmek için başka bir işlem yapılmamaktadır. Yalnızca telefonunuza SMS yolu ile gelen bildirim mesajının alınması yeterli olmaktadır. Gelen SMS mesajının sonrasında da kullanma süresi 1 hafta olan 1 GB’lık bedava internet paketi hattınıza tanımlanarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

Kullanım bakımında gayet faydalı olan paketler arasında Turkcell, sadece kullanıcıları için özel sarı kutu kampanyası kapsamında hatların kullanma sürelerine orantılı şekilde birikmiş puanlar sayesinde Twitter, Facebook ve kullanılan birçok sosyal medya paketini, internet paketlerini ve aylık ek SMS paketi avantajlarından yararlanmak için kullanıcılarına çok avantajlı puan yüklemesi gerçekleştirmektedir.Bu konular ile alakalı olarak 7 gün 24 saat hizmet veren, konusunda gerçekten çok iyi eğitim almış ve son derece profesyonel olan müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak çok daha detaylı bilgiler alınabilmektedir. Ayrıca Turkcell cep merkezinden dilediğiniz internet paketini, konuşma paketini, SMS paketini alabilir ve tarife değişikliği de yapabilirsiniz. Var olan hizmetlerin ve kalitenin üzerine katmak için gece gündüz çalışan Turkcell, 2017 yılı içinde birbirinden değişik pek çok avantajı, hediyeyi ve sürprizleri kullanıcıları için hazırlayarak geri sayıma başlamış bulunmaktadır.

Sürekli olarak rekabet içinde olunmasından dolayı operatörlerin kendi aralarındaki bu kıyasıya yapılan mücadeleden en çok faydalanan tabii ki yine kullanıcılar olmaktadır.
Tüm bu paketler haricinde 2017 yılının gelmesi ile birlikte kullanıcılarına dağıtılmak üzere 8 GB, 7 GB, 6 GB, 5 GB, 4 GB, 3 GB, 2 GB, 1 GB internet paketleri ve 10000 âdete kadar çıkması beklenen SMS paketleri verilecektir. Ayrıca her yöne özgürce konuşabilmek için bedava dakikalarda dağıtılacak olan hediyeler arasında yer almaktadır. Kullanıcıları için büyük bir titizlik ve özveri içinde çalışan Turkcell personeli tarafından tüm bu sürprizler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmaktadır.

Turkcell salla kazan ve ramazan bayramı paketlerini de sitemizden bedava ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

9 Comments

Leave a Reply
 1. Ercan FP dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 5:50 am
  Ayrıca BİP te her hafta grup kurup ilk mesajı atarsanız 1GB daha veriyor

  Cevapla
  Ali Arslan dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 6:17 am
  teşekkür ederim sayenizde 2017 yılının bedava internet paketlerini öğrenmiş oldum….

  Cevapla
  oğuzhan dibek dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 10:06 am
  yararlı bilgiler var. tavsiye ederim.

  Cevapla
  Hasan Umut dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 1:26 pm
  Sayenizde Turkcell’in bedava paketlerini öğreniyorum, çok teşekkürler

  Cevapla
  Emir dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 7:05 pm
  Bu güzel faydalı bilgiler için teşekkurler

  Cevapla
  Çağlar karabulut dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 7:32 pm
  Harikasın tam da paket bitmek üzereyken

  Cevapla
  Aykut Vural dedi ki:
  Temmuz 4, 2017, 8:15 pm
  Bir çok yerde aradım fakat bulamadım teşekkür ederim. Son dönemlerde bedava pek dağıtımı olmuyordu.
  hepsi yalan
  sizde inanıyonuz malar anasını siktigim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir