Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 2018

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 2018

Turkcell operatörü her sene kullanıcılarına hediyeler sunduğu gibi bu yılda Turkcell bedava sms kampanyaları 2018 çalışması ile yine kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Yıllardır pek çok kişi tarafından tercih edilen önemli operatörlerden biri olan ve yurt içinde de yurt dışında da kullanım hizmeti sunan Turkcell bedava sms ve bedava internet gibi seçenekler sunarak yeni yıl hediyelerini kullanıcılarına dağıtıyor.Paket fiyatlarının yüksek olmasının aksine en geniş kapsama alanına sahip olması ve sık sık kampanyalar düzenlemesinden dolayı tercih edilen Turkcell, herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz sms kampanyaları ile güncellemeler yağmaya devam ediyor.

turkcell bedava sms kampanyalari 2018 - Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 2018

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları 2018 Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü tarafından sunulan bedava sms kampanyasından yararlanmak için hattınızın bu operatörde olması gerekiyor. Turkcell dışında bir operatör kullanıyorsanız ya da Turkcell’den başka bir operatöre geçiş yapmışsanız bedava sms kampanyasından yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Eğer hattınız Turkcell ise Turkcell bedava sms kampanyası seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 • Hattınız Turkcell ise mesajlar kısmına gelerek yeni bir mesaj kutucuğu açın.
 • Açılan yeni mesaj kutucuğuna ‘’EvetSMS’’^yazın.
 • 2222’ye kısa mesaj olarak gönderin.

Mesajınız ücretsiz bir şekilde gideceği gibi başvurunuzla ilgili durum hakkında da bilgilendirme mesajları gelecektir. Başvurunuzun kabul edildiğine dair gelen mesajdan sonra hattınıza smslerinizin yüklendiğine dair de mesaj gelecektir.

İkinci Turkcell sms kampanyası içinse hattınızdan kısa mesaj ile başvuruda bulunmanız yeterli olmaktadır. Bunun için şu sırayı takip etmelisiniz: • Telefonunuzdan mesaj kısmına gelerek yeni mesaj kutusu oluşturun.
 • Yeni mesaj kutusuna ‘’Merhaba’’ yazın.
 • 2222’ye ücretsiz kısa mesaj olarak atın.

Mesajınızın ardından başvurunuzun işleme alındığı ile ilgili olarak bilgilendirme mesajı gelecektir. Bundan sonraki mesajda ise başvurunuzun onaylandığına dair bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ikinci pakete ek olarak dakika ve internet paketi de yapabilirsiniz. Bunun için şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir:

 • Mesaj kısmından yeni mesaj şablonu açın.
 • Açılan mesaj kısmına ‘’SURPRİZ’’ yazın ve yazıların büyük harfli olmasına dikkat edin.
 • 2222’ye ücretsiz mesaj olarak gönderin.

Mesajınızı karşılığı olarak ücretsiz sms hakkından faydalanabileceğinize dair bilgi mesajı gelecektir. Başvurunuzun kabul edildiğine dair mesaj gelmeden herhangi bir şekilde sms atmamalısınız.

Bedava SMS Kampanyaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Turkcell bedava sms kampanyaları ile ilgili olarak istediği değişiklikleri yapabilir ya da kampanyaları iptal edebilir. Değişiklik ve iptal etme hakkı Turkcell’e aittir.
 • Operatöre başvuru için göndermiş olduğunuz mesajdan hemen sonra size gelecek olan ilk mesaj başvurunuzun işleme alındığına dair olan mesajdır. Bu nedenle mesajı okumadan sms kullanımına başlamamalısınız. İkinci olarak gelecek olan mesajda ise başvurunuzun kabul edilip edilmediği hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Bu mesajın olumlu olması halinde sms kullanmaya başlamalısınız. Aksi halde hattınızdaki smslerden ya da kontörlerden kullanmış olursunuz.
 • Turkcell kampanyalarından her numara bir kere yararlanabilir. Bu nedenle de bir numara için iki kere başvuru yapmamalısınız.
 • Hattınızın faturalı ya da faturasız olması da durumu değiştireceğinden dolayı bu kampanyalardan faturalı olarak yararlanamazsınız. Bu yüzden hattınızın faturasız olması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Bedava sms kampanyalarından yararlanma süresi 1 aydır. Bunun dışında süre uzatılamaz.

Turkcell bedava sms kampanyalarından yararlanmak istediğinizde hattınızın faturalı olup olmadığına bakmadan Turkcell bayilerine giderek bilgi alabilirsiniz. Çünkü Turkcell her yıl müşterilerine faturalı olsun olmasın bedava internet, dakika ve sms gibi kullanım hakları sunmaktadır. Sizde daha fazla ve daha detaylı bilgiler için müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir