Turkcell’ den Yeni Müşterilere 8GB Hediye İnternet !

Operatör değiştirme yarışı kapsamında Turkcell’ den yepyeni bir bedava internet kampanyası geldi. Hattını Turkcell’ e taşıyan kullanıcılara 4 ay boyunca her ay geçerli 2GB Bedava İnternet Turkcell’ den !

Turkcell 31 Aralık 2017 tarihine kadar hattını Turkcell’ e taşıyan kullanıcılar için harika bir kampanya oluşturdu. Kampanya kapsamında hat taşıyan kullanıcılara ilk 4 ay boyunca hediye olarak kullanacakları 2GB internet hatlarına tanımlanacak. Üstelik Turkcell’ in bu kampanyasına katılmak ve hat değiştirmek sandığınızdan daha kolay.turkcell bedava internet
turkcell bedava internet

Hattınız Kapınıza Gelsin !

Yeni kampanya ile birlikte Turkcell’ in oluşturduğu bir diğer kolaylıkta hat taşıma işleminde. İnternet üzerinden dolduracağınız form sayesinde Turkcell’ e bağlı ekipler kapınıza kadar gelip hem yeni hattınızı teslim ediliyor hemde sizi hediye 8GB internet kampanyasına dahil ediyor. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda ki bağlantı aracılığı ile form doldurmak;KAMPANYA LİNKİ

Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında, turkcell.com.tr üzerinden talebini yaparak numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler, 4 ay boyunca geçerli aylık 2 GB hediye internet kazanacaklardır. 2 GB hediyenin kazanılabilmesi için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebininturkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekmektedir.
  • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilecektir.
  • 2 GB hediyesi yurt içinde geçerlidir, 3. şahıslara transfer edilemez, bir dönem içinde kullanılmayan fayda bir sonraki döneme devretmez.
  • 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya veya paketleri üzerinden, yoksa tarifesinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 23 Kasım’dan önce turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerinde 6 ay 1GB hediyesi geçerlidir.

Kampanya detayları bölümü Turkcell’ in kendi web sitesinden alınmış olup kampanya süresi boyunca değişiklik gösterebilir.

Arama Terimleri: turkcell 8 gb internet almak icin form doldurma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir