, ,

Turkcell Şubat 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyaları


Geçtiğimiz yıl başlattığımız aylık olarak operatörlerin güncel kampanyalarını yayınladığımız konularımıza geçen yıl göstermiş olduğunuz en yeni seks hikayeleri büyük ilgiden sonra bu yılda devam etme kararı aldık. İlk olarak Turkcell’ in Şubat ayında ki Turkcell Şubat 2018 Bedava İnternet kampanyaları hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

turkcell subat 2018 bedava internet - Turkcell Şubat 2018 Bedava İnternet Hediye KampanyalarıTurkcell Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları

Hızlı Giriş 500 MB Hediye İnternet Kampanyası

Hızlı giriş kampanyasına Turkcell web sitesinden veya hesabım uygulamasına bağlanarak katılabilirsiniz.Kampanyaya katılım için Turkcell’ li olmak dışında herhangi bir şart veya kural yoktur, herkes 1 defa olmak üzere bu kampanyaya katılabilir. Kampanyanın iptali olmamaktadır çünkü tamamen ücretsizdir.

5 Ocak ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılıp hak kazandığınız andan itibaren 1 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 500 MB internete sahip olacaksınız.

Kalan tutarınızı görmek için 2222’ye “KALAN” yazıp gönderebilirsiniz veya web hesabınıza girip kalan MB’ larınızı kontrol edebilirsiniz.

Kampanya bitiminde ve başlangıcında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ücretsiz Haftalık 1 GB Kampanyası

Turkcell müşterileri her Uçuran Paket aldığında haftalık 1 GB kazanacaktır. Kampanyadan yararlanma sınırı bulunmamaktadır.

  • Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları Uçuran paket yüklemeleri durumunda haftalık 1GB  kullanma hakkına ücretsiz sahip olurlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir.
  • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Kampanya 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir