Oyunlar

Ücretsiz Call Of Duty: Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC’si Çıktı

Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War için en ünlü haritası Nuketown temalı yeni bir DLC paketini duyurdu. Nuketown Weapon Bundle şu anda oyunda mevcut ve tek yapmanız gereken 3 Aralık’tan evvel giriş yapmak. DLC paketi, bir silah planı, silah takıları ve bir amblem ve bir arama kartı dahil olmak üzere Nuketown temalı 10 öğeyle birlikte geliyor.

Parasız Call Of Duty: Black Ops Cold War Nuketown Weapons Genişlemesi

Nuketown Silah Paketini almak için Black Ops: Cold War satın alın ve 03/12’ye kadar giriş yapın. Bu DLC paketi, 24 Kasım’da Black Ops Cold War’da Nuketown ’84 haritasının yayınlanmasına yer hazırlıyor. Harita herkes için fiyatsız. Orjinal Nuketown’un klasik küçük form yapısını yeni kulağa uyarlayan haritanın tam fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Activision tarafından yapılan açıklamalarla birlikte Nuketown Silah Paketinin tam özetini aşağıda görebilirsiniz. Av tüfeği, daha süratli atış suratı, daha âlâ hasar aralığı ve artırılmış cephane kapasitesiyle elinizden düşürmeyeceğiniz silahlardan biri olacak üzere.

Black Ops Cold War Nuketown Silah Paketi:

  • “Last Stop” Epik Av Tüfeği Kalıbı – Bu Silah Kalıbı ile, size yakın aralıklarda meydan okumaya yürek eden rastgele bir düşman, bunun yolun sonu olduğunu bilecek. Bu konfigürasyon bir 21,6 ”Paraşütçü Namlusu, bir 6 RND Tüp Şarjörü, bir Milstop Reflex Optik ve bir Komando Montaj Stoku içerir. Bu eklentiler birleştirildiğinde, av tüfeğine daha süratli bir atış suratı, daha güzel hasar aralığı, artırılmış cephane kapasitesi, nişan alırken ve ateş ederken biraz daha süratli hız ve daha net bir görüş imgesi – mükemmel bir ikincil silah için gereken tüm materyaller sağlıyor.
  • Six Weapon Charms – Six Weapon Charms, uzun müddettir Nuketown hayranları için kusursuz bir seçim. En sevdiğiniz silaha daha fazla kişilik kazandırmak için en sevdiğiniz uygun şekillendirilmiş iri modül olan “Chad”, “Thad” yahut “Vlad” yahut kusursuz bir arkadaş – “Karen”, “Sharon” ve “Bobbi McDaren” seçin.
  • “Test Subjects” çıkartması – Düşmanlarınızın, Gunsmith’teki birçok silaha yapıştırılabilen “Test Denekleri” etiketi ile nükleer silahlara geçmeye hazır olduğunuzu bilmelerini sağlayın.
  • “Nuketown Legend” Amblemi ve “Omnibus” Davet Kartı – “Nuketown Legend” Amblemi ve “Omnibus” Davet Kartı aracılığıyla kimi klasik Nuketown manzaralarıyla oyuncu profilinizi süsleyin.

Nuketown Silah Paketindeki tüm eşyalar, oyun 10 Aralık’ta Dönem 1 yenilemesine başladığında Warzone’da mevcut olacak. Bu DLC paketi, Activision’ın askeri gazilerin hayır kurumlarına yarar sağlayan Challenger Paketinin akabinde Black Ops Cold War için mevcut olan ikinci paket oldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı