, ,

Vodafone – A101 Altın Tarifeleri


Vodafone – A101 Altın Tarifeleri

Son dönemde yapılan ortaklık anlaşmasına bir diğeri daha eklendi. Büyük operatör şirketi Vodafone ile ülkemizde yüzlerce market zinciri bulunan A101 şirketi arasında iletişim anlaşması imzalandı. Anlaşmanın neler olduğu da yapılan toplantı sonrasında yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı . Tarafların basın mensuplarını bilgilendirmesinden sonra bu ortaklığın ne olduğu anlaşıldı.vodafone a101 tarifleri - Vodafone - A101 Altın Tarifeleri
Vodafone a101 tarifeleri

Vodafone kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bu çerçevede son olarak A101 marketleri ile ortaklık anlaşmasına vardı. Bu iş birliği sayesinde müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Yapılan toplantı da bayanları özellikle ev hanımlarını düşündüklerini söyleyen yetkililer. Günün çoğu vaktini evinde geçiren ev hanımlarının bu altın tarifelere büyük önem vereceğini söylediler.

Ülkemizde ev hanımların en çok alışveriş yaptığı market olan A101 yüzlerce Şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor son olarak da Vodafone ile ortaklık yapan A101 , gittikçe büyüyen bir hizmet anlayışı ile karşımıza çıkmaktadır. Vodafone altın tarifeler kulüp çatısı altında toplanan ev kadınları da bu kampanyadan oldukça memnun.

İşte Altın Fırsatlar!Vodafone altın tarife  adı verilen kampanya için her hangi bir A101 marketine gitmeniz yeterli olacaktır. Gelin bu kampanyanın detaylarına birlikte bakalım. Vodafone faturasız hat kullanıcılarının yararlanabilecek olacağı bu Altın Tarifeler A101  kampanyasında sizlere her yöne bedava konuşma ve her yöne mesajlaşma hakkı veriliyor. Ayrıca bedava internet de kampanyada olan hediyeler arasında. Aynı zamanda saat 12.00 ile 16.00 saatleri arasında Vodafone kullanıcıları şebeke içi kullanabileceği sınırsız konuşma hakkı da ev hanımlarını sevindiren bir diğer sürpriz.

O halde bu Altın Tarifeler A101 kampanyası  için hemen en yakın A101 marketine gitmekte fayda var. Şimdi de gelin paketi nasıl yapacağınızı anlatayım. Hattını Vodafone a taşıyan ya da yeni bir Vodafone hattı alan kullanıcıların yararlanabileceği A101 kampanyasında faturasız tarifede aylık 17 TL ye 750 dakika her yöne  konuşma 1000 her yöne SMS ve 1 GB internet veriyor. Benim için internet yetmez diyorsanız 750 dakika her yöne konuşma 1000 her yöne SMS ve 2 GB internet içinde aylık 22 TL ye sizlere sunmaktadır. Diğer fırsatlar ise şunlar

  • Altın fırsat paketi için 1 GB internet 300 her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS sadece 18 TL
  • Altın midi paketi için 2 GB internet 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS Sadece 27 TL
  • Altın Maksi paketi için 3 GB internet 750 dakika her yöne konuşma ve her yöne 1000 SMS sadece 32 TL

Başka neler mi var ? 25 TL yükleyen hat sahiplerine ek 1 GB bedava internet veriliyor. Abone altın sosyal yazıp 3636 ya gönderen kullanıcılarda Facebook , Twitter ve Instagram uygulamaları için kullanılacak 1 GB sosyal paket kazanır. Bitti mi tabi ki hayır son olarak ta hanımların ilgisini çekecek bir kampanya bunun için tek yapmanız gereken şey Avantaj cepte uygulamasını indirmek ve üye olmak. Sonrasında anlaşmalı mağazalarda sizlere özel indirimler yapılmakta.  Anlaşmalı mağazalar için yapmanız gereken işlemler içinde şunları yapmanız gerekmektedir.

  • Home sweet Home ; indirimden yararlanmak için Home yaz 6666 ya mesaj gönder %10 indirimi kap.
  • Kervan ; indirimden yararlanmak için Kervan yaz 6666 ya mesaj gönder % 10 indirimden hemen yararlan.
  • Kemal Tanca : indirimden yararlanmak için de kemaltanca yaz 6666 ya mesaj gönder %10 indirimden faydalan.

Vodafone altın tarifeler den faydalanamayan üyelerimiz için Vodafone Red Kampanyaları hakkında ki konumuzu okumalarını tavsiye ediyoruz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir