, ,

Vodafone Bedava İnternet 2018 Kampanyaları


Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2018

Ülkemizin ne büyük mobil operatörlerinden birisi düzenlediği bedava internet kampanyaları ile Vodafone olmaktadır. Mobil cihazların her geçen gün daha da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlaması internet kampanyalarına olan ihtiyacı artırmıştır. Sizler de paketlerinizin yetersizliğinizden şikayet ediyorsanız o halde yazımızda sizlere anlattığımız yöntemleri kullanarak bedava internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

vodafone bedava internet paketleri 2018 - Vodafone Bedava İnternet 2018 KampanyalarıYükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone’un sunmuş olduğu kampanyalardan birisi geleneksel yükle harca kazan kampanyasıdır. Bu kapsamda her bir aboneye özel teklifler sunulmaktadır. Sizler de BANANEVAR yazarak 4455’e gönderebilirsiniz. Mesajınız için herhangi bir ücret alınmayacağını da belirtmek gerekir. Sizlere gönderilen teklif hoşunuza giderse bu durumda yüklemenizi yapabilir ve ardından da bedava internetlerinizi kazanabilirsiniz.

Freezone Kafana Göre Saati

Youtube ve İzlesene sitelerinden video izlemek istiyor ancak internetiniz yetmiyorsa ya da sosyal medyada takılmak istiyor ancak internetiniz elvermiyor ise bu durumda sizler de Freezone kafana göre saati kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında isterseniz video sitelerini isterseniz de sosyal medya sitelerini tercih edebilirsiniz. Aylık 9 liraya seçtiğiniz istanbul escort bu iki seçenekten birinde her gün 1 saat internetten yemeden takılabileceksiniz. Bu 1 saatlik süre içerisinde dilerseniz video izleyebilir dilerseniz de bu sitelerden video indirebilirsiniz. İşte tüm bunlardan hem faturalı hem de faturasız hatlardan faydalanabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıyorsanız FATURALI KAFANA GORE yazarak 3636’ya göndermeniz gerekmektedir. Faturasız hatta sahipseniz bu durumda KAFANA GORE yazarak 3636’ya göndermeniz yeterli olacaktır. üstelik bu kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız hatlar ilk ay herhangi bir ücret ödemeden faydalanabileceklerdir.

Eğer bu fırsattan sadece bir gün faydalanmak istiyorsanız bu durumda 2 liraya da bu imkandan faydalanabilirsiniz. Bunun için ise faturasız hatların SOSYAL MEDYA SAATI yazarak 3636’ya göndermeniz gereklidir. faturalı hatta sahipseniz SAAATLIK SOSYAL yazarak 3636’ya gönderebilirsiniz.

E Faturaya Geçin İnternet Kazanın

Eğer faturalarınız adreslerinize kargo ile gönderiliyorsa e fatura talimatı vererek internet kazanabilirsiniz. Böylelikle hem ağaçlarımızı koruyacak hem de ekstra internet kazanabileceksiniz. Bunu yapabilmek için EFATURA yazıp bir boşluk bırakarak e-postanızı yazmanız ve bu mesajınızı da 7000’a göndermelisiniz. Mesaj için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bu mesaj karşılığında 1 GB internet kazanacaksınız. Bunu ise 15 gün boyunca kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

1 GB Hediye İnternet

11 liralık TL yükleme, fatura ödeme veyahut da paket satın alma işlemi yapmanız durumunda 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu interneti 5 gün boyunca kullanabileceğinizi de ifade etmek isteriz.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirin

Vodafone hattına sahipseniz mobil cihazlarınıza Vodafone yanımda uygulamasını indirebilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını gerek Android gerekse de İOS işletim sistemlerine sahip telefonlara indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra S yazarak 7000’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesaj için herhangi bir ücret ödemenize de gerek bulunmamaktadır. Mesajı gönderdikten sonra uygulamaya girerek kullanıcı menüsünden ek paket al seçeneğinden 1 GB internetinize sahip olabilirsiniz.

4.5G’ye Özel Fırsatlar

4.5G’ye geçen müşteriler Vodafone tarafından ödüllendirilmektedir. Bu kapsamda hem hattınızın hem de telefonlarınızın uyumlu olmasına önem vermeniz gerekmektedir. Bunun için 4.5G yazarak 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Gönderdikten sonra ise 2 GB internetinizi almaya hak kazanabilirsiniz.Güvenli Depo Uygulaması İndirin

Güvenli depo uygulamasını indirerek sizler de 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu uygulama ile verilerinizi depolama imkanına kavuşabileceğiniz gibi aynı zamanda 1 GB internete de kavuşabileceksiniz. Bu uygulamayı indirir indirmez hattınıza internetin tamamlanacağını da ifade etmemiz gerekir.

Hediye 2GB

Vodafone hatta sahip olanlar için ekstra 2GB bedava internet imkanı sunulmaktadır. bu imkandan faydalanmak isteyenlerin Super2GB yazarak 3636’a mesaj göndermeleri gereklidir. mesaj için herhangi bir ücret alınmayacaktır. Bunun yanı sıra bu paketi iptal etmemeniz durumunda bir dahaki sefere sizlerden ücret kesilecektir. Bu sebeple paket bitmeden evvel iptal etmenizi tavsiye etmekteyiz. bu mesajı gönderdikten sonra sizlere kısa süre içerisinde 2GB hediye gönderilecektir. Eğer bu paketi daha önce yaptıysanız yeniden yapmamanız durumunda ücret kesilecektir.

500 MB İnternet

Her ne kadar çok olmasa da günü kurtarabilecek paketlerden birisi de 500 MB bedava internet paketi olmaktadır. Bu paketi yapabilmeniz için 500 MB Bedava internet yazarak 3636’ya göndermeniz gerekmektedir. gönderdikten sonra çok kısa bir süre içerisinde bedava internetiniz hattınıza tanımlanacaktır. Bu sayede bedava internet sahibi olacaksınız.

Hattınıza Özel Hediye

Vodafone hattı sahiplerine sürpriz hediyeler de verilmektedir. Bu kapsamda her bir hat sahibine özel imkanlar sunulmaktadır. Bunun için supriz yazarak 6666’a göndermelisiniz. Böylelikle çok kısa süre içerisinde sizler de hediyelerinize kavuşabileceksiniz.

Bedava internet imkanı sunan bir yöntem daha bulunmaktadır. sizler de Vodafone bedava internet 2018 kampanyasından faydalanmak istiyorsanız bu durumda kazan yazarak 4445’e gönderebilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz kampanyalardan sizler de kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yukarıda ifade ettiğimiz yöntemleri uygulamak olacaktır. Bu kampanyalar yazımızın yazılma tarihi itibariyle geçerli olan kampanyalardır. Ancak bu kampanyalarda değişiklik yapma hakkı Vodafone’a aittir. Dolayısıyla kampanyaların iptal edilme durumunu da göz önünde bulundurmanız gereklidir.

Bu kampanyalardan faydalanarak internet sorununuzu büyük oranda halledebilirsiniz. Ancak bunlar da yeterli olmaz ise bu durumda sitemizi takipte kalmasınız. Bu sayede en güncel ve doğru kampanyalardan haberdar olabileceksiniz.

2018 Kampanyaları

2018 yılı içerisinde daha birçok kampanya ile karşılaşabilmeniz mümkün olacaktır. Bu yeni kampanyalar sizlere en kısa süre içerisinde bildirilecektir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizlere yorumdan cevap yazabilirsiniz. Sorularınız ve sorunlarınıza en kısa süre içerisinde cevap bulabilirsiniz. Böylelikle bedava internet kampanyalarından faydalanabilmeniz de mümkün olacaktır.

Ayrıca sadece mobil cihazlar için değil sınırlı ev internet paketleri için de çeşitli kampanyalar bulabilirsiniz. Ancak bu kampanyalar mobil tarifelere nazaran daha az sayıda olmaktadır. dolayısıyla bizleri takipte kalarak bu sınırlı kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Resmi Kampanyalar

Sitemizde yer alan kampanyalar Vodafone’un resmi internet sitesinden derlenmektedir. Bunun yanı sıra pek yaygın olmayan ancak geçerli olan kampanyalar da sizlere sitemiz aracılığıyla duyurulmaktadır. Bu kapsamda en doğru kampanyaların yazılarımızda yer aldığından emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Kampanyalar

Yukarıda sizlere sunduğumuz tüm kampanyalar ücretsizdir. Dolayısıyla Vodafone ücretsiz internet kampanyaları arayan müşteriler için birebir olan kampanyalardır. Ancak bazı kampanyalarda ilk 1 aylık süre ücretli olurken 1 aydan sonra ücret alınabilmektedir. Bu tür kampanyalar yukarıda sizlere belirtilmiştir. İşte bunun gibi kampanyalarda yapmanız gereken ilk aydan sonra kampanyayı iptal etmektir. Esasında bu kampanyalar tanıtım niteliğindedir. Eğer beğenirseniz bu durumda kampanyaya devam etmeniz hedeflenmektedir. Ancak sizler ücretsiz faydalanmak istiyorsanız bu durumda iptal etmeniz gerekmektedir.

Sizler de bu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan yazılarımızı dikkatli bir şekilde okumalısınız. Deneyimli ve araştırmacı yazarlarımız sizlere kısa süre içerisinde en güncel bilgileri aktaracaklardır. Eğer merak ettiğiniz hususlar var ise bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. İlgili yazarlarımız sizlere çok kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaklardır. Böylelikle her bir vakit ücretsiz internet kampanyalarından faydalanabilecek ve cihazlarınızı bedava kullanabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir