, ,

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2017


Vodafone Bedava İnternet 2017

Ülkemizde var olan operatörler arasında en başarılı çalışmalar içerisinde bulunup müşteri memnuniyeti için sürekli olarak çalışan ve bu anlamda birinci sıraya yerleşen Vodafone, çekim gücü ve hizmet kalite değeri bakımından piyasa Türkçe alt yazılı sex üzerinden bulunan diğer rakiplere göre sürekli olarak ön sırada olduğu gerçeğini ispatlamış bulunmaktadır. Tüm operatör kullanıcıları için yapılan özel aktivitelerde bu durumu ayrıca kanıtlamış olan Vodafone, bu anlamda Türk Telekom ve Turkcell operatörlerinden tamamı ile ismini ayrı tutarak başarılara yenilerini eklemektedir. Vodafone, her geçilen günün ardından yeni bir aile üyesi kazanabilmek ve hali hazırda bulunan aile fertlerine sağlamış olduğu Kampanyaları ile müşteri memnuniyetlerini çoğaltabilmek için devamlı olarak güncellenmiş Paketleri oluşturarak çalışmalarına hız kazandırmış bulunmaktadır.

Hazırlanmakta olan kampanyalar içerisinde bulunan Vodafone Bedava İnternet kampanyası ile tüm üyelerine bir yeni ayrıntıyı daha eklemiş olmaktadır. Bu anlamda Vodafone, internet dünyasının daha seri bir şekilde gelişebilmesi için nedenleri arasında bulunan akıllı kızlık bozma ve android cihazların yaygınlaşmasından dolayı da internetin, her geçen gün çok daha sıklık ile kullanılabilir bir araç haline gelme sebeplerini oluşturmaktadır. Bu sebepten ötürü 2017 yılı itibari ile operatör üyelerine birden çok bedava internet paketi vermeye hazırlanmakta olan Vodafone, ayrıca Bedava İnternet kampanyalarını sürekli olarak güncel tutarak konu ile alakalı yapmış olduğu çalışmalar topluluğunda yeni yılın gelmesi ile birlikte hız katacağını ifade etmiş bulunmaktadır.Vodafone Bedava İnternet

Android ve akıllı telefonların çok fazla kullanılır hale gelmesi ile birlikte internet paketlerinin de vazgeçilmez hale geldiği görülmektedir. Var olan paketler bizi internet dünyası içerisinde bulundurduğu gibi sosyal medya iletişim adreslerimizi de anlık olarak bağlanmamıza olanak tanımaktadır. Her geçen gün tüm kullanıcıların akıllı bir telefona sahip olduğunu düşünecek olursak pek çok kişinin tüm sosyal medya ortamlarında bulunduğunu da bu saye de göz ardı edemeyiz. Bu durumu özetlemek durumunda kalır isek sosyal medya gündemini ve tüm sosyal medya ağlarını geniş kitlelerin takip ettiğini görebilme şansı bulunabilmektedir. Her kullanıcı günün 4 – 5 saatini hatta daha fazlasını tüm sosyal medya hesaplarında geçirmektedir. Konu ile alakalı internet kullanımlarında çok faydalı olan operatörlerin sağlamış olduğu internet kampanyaları sayesinde hediyelerin ne kadar önemli olduğu da bu şekilde kullanıcılar tarafından idrak edilebilmektedir.

Yapılan tüm kampanyalar farklı süreleri bulunmakta ve her sene operatörlerin kendi şirket prensipleri doğrultusunda değiştirebildikleri güncel paketler mevcut bulunmaktadır. Vodafone haricinde hizmet veren operatörlerin tamamı daha çok faturalı kullanıcılarına istinaden kampanya yapma girişimlerinde bulunmaktadır. Oysa Vodafone faturasız ve faturalı hat kullanan müşterilerine özel birçok kampanyayı bedava paketler sağlayarak bulundurmaktadır. Kullanılan bazı tarifeler üzerinde hediyeler bulunmasa dahi kullanıcıları için özel olarak hazırlanan avantajlar sayesinde tüm müşteriler her şekilde çok küçük dahi olsa bile bir hediye paketten yararlanabilmektedir. Kullanılan herhangi bir pakette internet hızlarının düşmesi gibi bir sorun ile kesinlikle karşılaşılmaktadır. Kullanıcılara verilen hediyelerin tamamında ücretli olarak satılan konuşma dakikaları, SMS paketleri ve vodafone bedava internet paketleri kesinlikle aynı kalitede müşterilerine hizmet olarak sunulmaktadır.

Yanımda Vodafone Uygulaması

Pek çok Vodafone kullanıcısının bilgi sahibi olduğu ve aktif olarak kullandığı bu kampanyayı Vodafone, pazarda olan tüm operatörlerden biraz daha öne çıkararak özelliğin tanıtımını sağlamaktadır. Çünkü kampanya dâhilinde verilen 2 GB internet, diğer operatörler tarafından genellikle verilmemektedir. Bu anlamda Vodafone operatörü kullanıcıları için gereken ve ihtiyaç duyulan tüm limitleri ve talepleri göz önünde bulundurmaktadır. Kullanıcıların yapması gereken şeylerden bir tanesi Vodafone abone merkezlerine giderek Vodafone yanımda uygulamasını indirtmektir. Geliştirilmiş olan bu uygulamayı akıllı telefonlarınızdan Windows Store, Apple Store ve Google Play’den çok kolaylıkla indirip kullanabilirsiniz. Tüm operatör üyeleri bu anlamda kendi tarifelerine ve kampanyalara dair haberleri tamamı ile ayrıntılı ve eksiksiz bir şekilde öğrenmiş olacaklardır.

Vodafone’un bu uygulamasını indirip kullanmaya başlayan tüm üyeler 3 gün süresi içinde geçerli olan Vodafone bedava 1 GB internet hediyesinin de sahibi olmaktadır. faturalı hat kullanan bireysel üyeler ile faturasız hat kullanan bireysel üyeler 3 gün süresi için 2 GB internet kullanabilir halde olmaktadır. Üstelik bu kampanyaların tamamına hiçbir belge imzalamadan, hiçbir taahhütte bulunmadan ve hiçbir ücret ödemeden sahip olunabilmektedir. Kampanya Nasıl Yapılır sorusuna uygun olan cevap, Vodafone yanımda uygulamasını cihazlarınıza indirip internet paketleri bölümünden giriş yaptığınızda hediye haftalık internet paketi bölümünde açıkça verilmektedir. Bu bölüm içerisinden tüm işlemler gerçekleştirilip hesabınız aktif hale geldikten sonra internet paketi otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Ayrıca hattınıza yüklenen internet paketi tarafınıza SMS yolu ile de bildirilecektir.

Kalan internet kotanızı öğrenebilmek için operatörün tespit etmiş olduğu SMS numaralarından da kalan bakiyenizi kolaylık ile öğrenebilirsiniz.Hediye paketiniz bitmesi durumunda var olan mevcut internet tarifeniz üzerinden kullanımlarınızı da devam edebilmektesiniz. Eğer herhangi bir internet paketi kullanmıyor iseniz operatörün belirlemiş olduğu standart tarife ücretlendirmesinden faturanız oluşturulacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak adına sürekli olarak kota kontrolü yapmanız kendi adınıza faydalı olacaktır. Almış olduğunuz hediye internet paketleri kotalarının süresi geçtiği andan itibaren mevcut olan internet paketinize hiçbir şekilde eklenmediği de açıkça ifade edilmiştir.Kazanılan bu vodafone bedava internet paketi 3 gün yani 72 saat boyunca kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu hediye paketten yalnızca ayda bir kez faydalanabilmektedir. Bu yüzden de akıllı telefonlarınız üzerinden hediye paketiniz bittikten sonra uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz herhangi bir değişikliğe sebep olmayacaktır. Dolayısı ile bu hareketleri yaptıktan sonra herhangi bir internet paketi kazanılamamaktadır. Ayrıca Vodafone operatörünün vermiş olduğu bu hediye paketlerden yalnızca Türkiye sınırları içerisinde olan müşteriler yararlanabilir ve yurt dışına çıkılması durumunda kullanılmak istenen bu internet hizmeti kesinlikle verilememektedir.

E-fatura Kapsamında 1 GB İnternet Kampanyası

Yaşadığımız ortamda doğamızı korumak adına Vodafone operatörünün de önemli çalışmalar başlatmış olduğu bu kampanya doğrultusunda e fatura ile bilgilendirme ve faturalarını takip etmek adına başvuruda bulunan kullanıcılar, Vodafone tarafından hediyelere boğulmaktadır. Kullanıcılar bu kampanya sayesinde kişisel e-posta adresine gelen elektronik faturalarla bilgilendirilmektedir. Yapılan bu sağduyulu hareket karşısında Vodafone operatörü müşterilerine 15 gün içerisinde kullanabilecekleri vodafone bedava 1 GB internet paketini direkt olarak hatlarına aktarmaktadır.

Kullanıcıların yapması gereken tek şey e-posta veya SMS yolu ile kampanya ile alakalı bilgilendirme yazısını Vodafone’a göndermek durumundadırlar. Eğer bu hizmetten yararlanmak için internet yolunu seçtiyseniz e-Fatura yazıp e-mail yollayabilirsiniz. Ya da bu konuyu SMS yolu ile yapmak istiyorsanız SMS fatura yazarak 7000‘e gönderebilirsiniz. Böylelikle doğada bulunan ağaç kesimlerini engelleyerek tüm çevre ve doğaya faydalı bir birey olunabilmektedir. Ayrıca faydalı bir birey olarak da bedava internet avantajlarından da bu sayede yararlanabilmektedir.

Vodafone Bedava 4,5 G İnternet

Tüm operatörler tarafından 4,5G hizmeti aktif olarak sağlamış durumda bulunmaktadır. İnternete çok daha hızlı bağlanabilecek ve daha iyi bir şekilde kalite anlamında hizmet görülebilecektir. 4,5G’ ye geçmek isteyen herkesi abone merkezlerine bekleyen Vodafone, ilk geçim sayesinde bedava internet kampanyalarından da üyelerini faydalandırmaktadır. Fakat 4,5G kullanabilmek için her telefon uyumlu olmamaktadır. Bu anlamda Android veya Akıllı telefona ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer 4,5G’ ye uyumlu bir telefona sahip iseniz Vodafone abone merkezlerine başvurarak 4,5G’ ye uyumlu sim kartınızı almanız gerekmektedir.

Yapılan bu işlemlerin ardından en hızlı ve en kaliteli şekilde internet kullanımına başlanabilecektir. Ayrıca Vodafone operatörü 4,5G kullanımına geçen tüm müşterileri için anında vodafone bedava 2 GB internet hediyesi de vermektedir. Verilen bu internet paketinde 30 gün boyunca 2 GB olan internet kotasını dilediğiniz her yerde kullanılabilmektedir. Ayrıca hediye olarak alınan paket 30 gün süresi dolduğunda otomatik olarak sistem tarafından iptal edilmektedir. Kullanıcı olarak herhangi bir iptal etme işlemi talebinde bulunmanız gerekmemektedir.

2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Devamlı olarak müşteri memnuniyetini arzulayan Vodafone, çok çalışan çaba gösteren ve birçok bedava internet kampanyasını sağlayan operatör olarak her zaman beğeni kazanmış bulunmaktadır. Bu anlamda yapmış olduğu çalışmaları ile daima olarak müşterilerinin güvenini kazanan Vodafone, her şekilde kullanıcıları için birbirinden değişik ve özel hediye paketleri hazırlamaktadır. Vodafone‘un 2 GB bedava internet kampanyası tüm Vodafone üyeleri tarafından faydalanılabilen fakat kampanyaya şart olarak daha önce ki geçmiş dönemlerde bu kampanyayı kesinlikle kullanmamış olan ve sadece kampanyadan ilk kez yararlanacak üyelerine vermektedir.

Yani özetle kampanya dâhilinde hiç bulunmamış ve daha önce bu ve buna benzer hediye paketlerden her hangi birini almamış olmanız gerekmektedir. Bu paketten daha önce faydalanmayan kullanıcılar telefonlarının mesaj yaz bölümüne girerek büyük harfler ile ABONESUPER2GB yazarak 3636’ ya SMS göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca bu paketi kullanırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Paket hediye olarak sahip olunan andan itibaren ilk ay ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Yalnızca 30 gün süresi bulunan 2 GB internet paketi süresi bitmeden önce mutlaka iptal ettirilmelidir. İptal ettirmemeniz durumunda hiç farketmez faturasız hat veya faturalı hat kullanıcısı olsanız dahi bir sonraki ayda yenilenmek üzere 35 TL karşılığında bu paket güncellenmektedir. Faturasız hat kullanıcıları için aslında pek fazla bir sorun teşkil etmemektedir. Çünkü hattınızda yeterli olarak bakiyeyi bekletmediğiniz süre içerisinde 35 TL olan bu rakam çekilememektedir.

Ancak faturalı hat sahipleri her şekilde sıkıntı çekebilirler çünkü bu paketi iptal etmedikleri takdirde, sistem tarafından otomatik olarak bu fatura bedeli iptal işleminin gerçekleştirilmediğinden dolayı 35 TL karşılığında yenilenmektedir
Vodafone, diğer operatörlerden tamamı ile farklı bir şekilde çalışarak hizmetlerini sürdürmektedir. 2015 ve 2016 yıllarında geliştirmiş olduğu hizmetlerin, 2017 yılı içerisinde daha da iyi bir şekilde kullanılabilmesi için çok detaylı ve verimli çalışmalar yapmış olduğunu açıklamış bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılarına yeni paketler, yeni konuşma dakikaları ve yeni internet paketleri ile alakalı hediye verebilecek aynı zamanda birçok avantajları da çalışmaları arasında bulundurduğunu ifade etmişlerdir. Telekomünikasyon pazarı içerisinde daima olarak savaşan, yarışan, mücadele eden ve rekabet içerisinde bulunan Vodafone, sadece ve sadece müşterilerinin memnuniyeti adına çalışmalarına gerçekleştirmektedir.

Genel olarak artık isimde kalitelerinin lekelenmemesi adına maddi kazançların şirket için hiçbir önemi bulunmamaktadır. O yüzden Vodafone ailesi 2017 yılına çok ciddi çalışmalar ve güncel aktiviteler ile hızlı bir giriş yapacağını an be an hissettirmektedir. Bu anlamda hem kendi kullanıcıları hem de diğer operatörlerin müşterileri heyecanlanmış bir şekilde olabilecek tüm gelişmeleri merakla beklemektedir. 2017’de Vodafone’la hayatınızı yaşayın !

Vodafone kullanıcıları bayram da kullanabilecekleri süper bedava ücretsiz internet paketlerini sitemizde bulabiliyorlar.

7 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir