, ,

Vodafone Bedava SMS Kampanyaları 2018


Vodafone bedava sms kampanyaları 2018 ile yine gümbür gümbür gelmeye devam ediyor. Kullanıcılarına yeni yılda daha fazla mesajlaşma hakkı tanımak adına bedava sms uygulamasına geçen Vodafone, uygun fiyatlı paketleri ve diğer seçenekleri ile de adından söz ettiriyor. Müşterilerine verdiği önemi her zaman göstermeye çalışan Vodafone, çekim gücü en yüksek olan operatörlerden biri olduğu gibi abone sayısı da oldukça fazla olduğundan dolayı kampanyalarına her gün bir yenisini ekliyor.

Faturalı olsun olmasın bütün kullanıcılarına sms kazanma imkanı sunan Vodafone ayrıca izlemiş olduğu başarılı politika ile müşterilerine her geçen gün yenilerini de eklemeye devam ediyor.vodafone bedava sms paketleri 2018 - Vodafone Bedava SMS Kampanyaları 2018

Vodafone Bedava SMS Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone diğer operatörlerden farklı olarak abonelerinin hepsine ücretsiz sms hizmeti veriyor. Bunun için kişilerin ise Vodafone internet sitesini takip etmesi gerekiyor. Her gün bir kere yapılacak olan tıklanma ile 10 adet sms hakkı kazanma imkanı sunan Vodafone bu şekilde kullanıcılarına internet sayfasını ziyaret etmelerini sağlayacak bir sistem oluşturuyor.

Vodafone bedava sms kampanyası için şu yolu izlemek yeterli oluyor:

 • Vodafone sayfasına gelerek buradan Vodafone Self Servis kısmına tıklamanız gerekiyor. Bunu yapmak içinse mutlaka ve mutlaka Vodafone abonesi olmanız ve belirli bir şifreye sahip olmanız lazım.
 • Vodafone Self Servis içerisinde Vodafone Web SMS kısmı bulunuyor.
 • Buraya tıkladığınızda açılan sayfa ile birlikte hattınıza 10 adet o gün içerisinde kullanabileceğiniz sms yüklenmiş oluyor.

Günlük 10 adet sms hakkı veren Vodafone bu şekilde kullanıcılarının her birine aylık 300 adet sms kazandırmış oluyor. Eğer sizde bu sistemi kullanmak istiyorsanız ve Vodafone Self Servis şifreniz yoksa ‘’S’’ yazarak 7000’e ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.Şifreniz varsa sisteme her gün giriş yaparak Vodafone bedava sms kazanabilirsiniz. Ayrıca Self Servis uygulamasını da indirerek Vodafone dünyasındaki yenilikleri takip ederken bir yandan da mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalı ve Faturasız Bedava SMS Paketleri

Eğer Vodafone faturasız hat sahibi iseniz ve bedava sms kullanmak istiyorsanız ancak günlük 10 adet bedava sms hakkınız bitmişse şu paketleri deneyebilirsiniz:

 • Her yöne 100 adet sms için aylık 5 TL,
 • Her yöne 500 adet sms için aylık 9 TL,
 • Vodafonelularla 10000 ve diğer operatörlerle 1000 sms için 12 TL,
 • Günde her yöne 100 aylık ise her yöne 3000 sms için 12 TL,
 • Vodafonelularla 5000 sms için 9 TL,
 • Her yöne 100 sms ve 1 GB mesajlaşma internet için 5 TL ödeme yapabilirsiniz.

Eğer Vodafone faturalı hat sahibi iseniz şu yöntemleri deneyerek sms kampanyalarından da yararlanabilirsiniz:

 • Her yöne 250 sms 5 TL,
 • Her yöne 100 sms, 100 MMS 5 TL,
 • Her yöne 100 sms 5 TL,
 • Her yöne 500 sms 9 TL,
 • Vodafonelularla 5000 sms 9 TL ödeme yapmanız gerekir.

Vodafone tarifelerinden yararlanmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayabileceğiniz gibi Vodafone bayiliklerine de gidebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Self Servis dünyasını da takip ederek daha kısa süre içerisinde hakkınız olan smslere ve internetlere kavuşabilirsiniz. SMS dışında internet ve dakika gibi farklı kullanım alanlarına da bedava sahip olabilirsiniz.

Vodafone bedava sms kampanya 2018 seçenekleri ve diğer bildirimler için sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer operatörlerin bilgilerine de sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi Vodafone dünyasındaki fırsatlar ve kampanya günleri hakkında da detaylı bilgilere adresimizden ulaşabilirsiniz. Bedava internet, bedava sms ve daha fazlasını kullanmak için mutlaka sayfamıza tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir