, ,

Vodafone Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları Paketleri


Ülkemizin en büyük operatörlerinden bir tanesi olan Vodafone ile alakalı pek çok yorum ve ziyaretçi talebi almaktayız Bedava internet paketleri ve güncel kampanyalar hakkında. Ancak sizlerde biliyorsunuz ki operatörlerin düzenledikleri kampanyalar sürelerle kısıtlı oluyor, yani geçen ay aktif olan bedava internet kampanyası maalesef yeni aya girmemiz ile birlikte güncelliğini yitirmiş olabiliyor.

Bizde tüm bu durumları çözmek için artık tüm operatörlerin kampanyalarını aydan aya paylaşma kararı almıştık bildiğiniz gibi, sizlerden de gelen güzel yorumlardan sonra bunu devam ettirme kararı aldık ve bugün Vodafone Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları konumuzu oluşturmuş bulunmaktayız. Şimdi detaylara geçelim.vodafone subat 2018 bedava internet - Vodafone Şubat 2018 Bedava İnternet Kampanyaları Paketleri

Şubat 2018 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone’ dan Hediye Çarkı İle İnternet Kampanyası !

Vodafone Hediye Çarkı kampanyası ile birlikte abonelerine 500 MB, 1 GB, 4 GB ve 6 GB İnternet Dağıtıyor !. Sizlerde kampanya son bulmadan bir an önce bu fırsattan faydalanabilirsiniz.Peki Nasıl Katılım Sağlayabilirim ?

Kampanyaya katılım sağlamak çok pornolar kolay, öncelikle kullandığınız cihaz türüne göre App Store veya Google Play üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra karşınıza gelen erkandan kullanıcı bilgilerinizi girerek giriş yaparak ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan hemen sonra sağ menüde yer alan Bana Ne Var ? seçeneğine tıklayarak hediye çarkını çevirip hediye paketinize kavuşabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Fakat her hafta Pazartesi ve Pazar günleri arasında giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek tüm iptal işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde işleme sokabilirsiniz.

Kampanya dahilinde 500 MB, 1 GB,  4 GB, 5 GB ya da 6 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Kazandığınız paketlerin toplam kullanım süresi 7 (Yedi) gündür. Gelen onay mesajının ardından kazandığınız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasından kalan kullanım bilgilerinizi detaylıca görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir